Gå til innhold

Hotel for bryllupsnatten i Oslo sentrum


Irja

Anbefalte innlegg

Vi skal sove på et hotel i Oslo på bryllupsnatten vår.. Hvor spiller i grunn ingen rolle, men vi tenkte på sentrum ett sted :) Har dere forslag til fine hoteller med god service? Har aldri overnattet på hotell i Oslo.. Takk for tips!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hvor mye er dere villige til å bruke? Tenkte dere et vanlig hotellrom eller brudesuite? Bare et par opplysninger som kunne vært greit å ha med :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Grand hotell er nok det fineste i Oslo. Juniorsuite koster 3635 kr, tok en tilfeldig dato i oktober på en lørdag til søndag. Deluxeroom som også ser fint ut koster 2545 kr.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Når skal dere ha bryllup Irja? Flere jeg har pratet med mener at bryllupspakken ikke er verdt pengene men dette er jo selvfølgelig smak og behag :-) er ganske sikker på at bryllupssuite på grand er enda dyrere på sommeren enn i oktober. Hotel Christiania er fint. Samt det nye hotellet på Oslo s. Bare to tips..

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...