Gå til innhold

facebook "list", redigere og endre hva folk ser?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lurt på en ting med facebook liste. Har brukt begrenset listene en stund for å hindre at enkelte jeg "må" ha på listen, ikke får tilgang til alt jeg skriver og legger ut. Hvorfor det er sånn er ikke noe vits å henge seg opp i, det er folk jeg må ha der og ikke kan fjerne.

Samtidig er det enkelte ting jeg ønsker å legge ut til alle, men fortsatt ikke offentlig. Er det noe mulighet til å ordne dette? At jeg velger hvem som skal se hva med å bruke grupper. Kan noen forklare litt om det er mulig og hvordan?

Videoannonse
Annonse
Gjest Uanonymbruker
Skrevet

jeg har en gruppe jeg bare har kalt "nek" der legger jeg folk jeg ikke vil skal se at jeg skriver. Så når jeg skriver en statusopptatering så kan jeg velge om alle vennene mine skal se det, eller alle vennene untatt listen "nek"

Samme med hunden min, har en egen liste med hundefolk som jeg vet liker oppdateringer om pelsen, så da velger jeg at bare listen hundefolk skal se statusoppdateringen

Skrevet

Dette hørtes jo knall ut! Da har du bare laget en liste og velger på statusoppdateringen ?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...