Gjest Kaxxy Skrevet 6. august 2012 #1 Skrevet 6. august 2012 Har epilert i 4 år, men går tilbake til barberhøvel pga veldig mye inngrodde hår, sår + at det må gjøres ganske ofte og leggene ikke ser ut på et døgn etter.. Jeg gikk innom her: http://www.gillettevenus.no/no_NO/products/embrace/index.jsp og ser det er mange forskjellige høvler hos Venus. Embrace, sensitive, breeze, moisturerich, vibrance, divine, disposables..... Hvilken liker dere best? Eller bruker dere kanskje annet merke?
Gjest Pepsi89 Skrevet 6. august 2012 #2 Skrevet 6. august 2012 Jeg synes høvelene som menn bruker er skarpere og bedre enn de som er til oss kvinner..
Kløftfrid Skrevet 6. august 2012 #3 Skrevet 6. august 2012 Har epilert i 4 år, men går tilbake til barberhøvel pga veldig mye inngrodde hår, sår + at det må gjøres ganske ofte og leggene ikke ser ut på et døgn etter.. Jeg gikk innom her: http://www.gillettevenus.no/no_NO/products/embrace/index.jsp og ser det er mange forskjellige høvler hos Venus. Embrace, sensitive, breeze, moisturerich, vibrance, divine, disposables..... Hvilken liker dere best? Eller bruker dere kanskje annet merke? Ja, epilering er skuffande diverre Alle skryt av manne-høvlar, men dei er så maskuline
Gjest Bobler Skrevet 6. august 2012 #4 Skrevet 6. august 2012 Ja, epilering er skuffande diverre Alle skryt av manne-høvlar, men dei er så maskuline Er det så viktig å ha en feminin barberhøvvel? Nei, beste jeg har brukt er en ordentlig manne-høvel. De gilette høvlene er bare oppskrytt. 1
Kløftfrid Skrevet 6. august 2012 #5 Skrevet 6. august 2012 Er det så viktig å ha en feminin barberhøvvel? Nei, beste jeg har brukt er en ordentlig manne-høvel. De gilette høvlene er bare oppskrytt. Ja, det er viktig at den er kvinnete
Missandei Skrevet 6. august 2012 #6 Skrevet 6. august 2012 Men mannebladene passer jo på Venus-håndtakene. Og helt enig i at mannebladene er mye mye bedre enn damebladene, men synes Venushåndtaket er bedre å holde i, så jeg bruker bare det sammen med Mach3 eller hva bladene heter. 2
Kløftfrid Skrevet 6. august 2012 #7 Skrevet 6. august 2012 Men mannebladene passer jo på Venus-håndtakene. Og helt enig i at mannebladene er mye mye bedre enn damebladene, men synes Venushåndtaket er bedre å holde i, så jeg bruker bare det sammen med Mach3 eller hva bladene heter. Så eg kan bruke kvinne-handtaket?
Meadow Skrevet 6. august 2012 #9 Skrevet 6. august 2012 Mach3 bladene er de beste, og holder ganske så lenge også, praktisk og økonomisk 2
AnonymBruker Skrevet 6. august 2012 #11 Skrevet 6. august 2012 Men mannebladene passer jo på Venus-håndtakene. Og helt enig i at mannebladene er mye mye bedre enn damebladene, men synes Venushåndtaket er bedre å holde i, så jeg bruker bare det sammen med Mach3 eller hva bladene heter. Akkurat det gjør jeg også! Mach3 er den BESTE (jeg har prøvde alle Gillettes ulike barberblader). Kvinnerbladene er "sløvere" på en måte, som om Gillette undervurderer oss kvinner eller noe. Anonym poster: 93f7c729680356e6c352d4544cf249aa
Missandei Skrevet 6. august 2012 #12 Skrevet 6. august 2012 Akkurat det gjør jeg også! Mach3 er den BESTE (jeg har prøvde alle Gillettes ulike barberblader). Kvinnerbladene er "sløvere" på en måte, som om Gillette undervurderer oss kvinner eller noe. Anonym poster: 93f7c729680356e6c352d4544cf249aa Enig. Ett mach-blad har jeg ganske lenge (par-tre uker?), mens venus bladene er jo sløve før du har tatt de ut av pakka! Har du brukt de en gang er de jo så og si ubrukelige etterpå. Så helt klart mer økonomisk å kjøpe mach!
Gjest Kaxxy Skrevet 6. august 2012 #13 Skrevet 6. august 2012 Ser ut til at det blir en kvinnehøvel og et manneblad (uhm...) på meg, da? 1
Missandei Skrevet 6. august 2012 #14 Skrevet 6. august 2012 Ser ut til at det blir en kvinnehøvel og et manneblad (uhm...) på meg, da? Hihi jeg innså det samme etterhvert jeg og, derfor jeg gikk over til å kalle det Mach... :gjeiper:
Aquarelles Skrevet 6. august 2012 #15 Skrevet 6. august 2012 Jeg bruker også Venus-høvelen, men nå skal jeg prøve Mach-bladet sammen med Venus-håndataket .
Namine Skrevet 6. august 2012 #16 Skrevet 6. august 2012 Jeg bruker også håndtaket til 'kvinnehøvelen', og mach3 bladene, syntes det er den beste kombinasjonen.
Kløftfrid Skrevet 7. august 2012 #17 Skrevet 7. august 2012 Kvar får ein tak i dei billegaste mach 3 blada?
olea1427 Skrevet 7. august 2012 #18 Skrevet 7. august 2012 jeg bruker også kvinne håndtak (haha har mange forskjellige farger) med et Mach3 blad :D synes det er den beste løsningen OG det ser hvertfall LITT kvinnelig ut. jeg kjøper mannebladene på vanlige matbutikker, som rimi for eks.
Gjest EryMax Skrevet 8. august 2012 #19 Skrevet 8. august 2012 Jeg har en Gilette Fusion Power, synes den funker veldig bra men den er blå.
Gjest mari kontrari Skrevet 8. august 2012 #20 Skrevet 8. august 2012 Ordet manneblad har akkurat fått ny mening for meg. ...og forøvrig var tipset om å kombinere manneblader med venushåndtak genialt - sist jeg hadde en herrehøvel ble jeg nemlig (feilaktig) beskyldt for å snikbarbere med samboerens høvel. (Nå kan jeg nøye meg med å stjele mannebladene hans. )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå