Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

For et par måneder siden krasjet dataen min som ipoden min var synkronisert med, etter at dataen krasjet, har jeg ikke kunnet legge til ny musikk eller endre noe på innholdet på ipoden. Når jeg skal legge til sanger, får jeg opp et vindu hvor det står følgende:

"Ipod-enheten din er synkronisert med et annet i tunes-bibliotek. En ipod kan kun synkroniseres med ett i tunes-bibliotek om gangen. Hva vil du gjøre?

"Slett og synkroniser" erstatter innholdet på denne ipod-enheten med innholdet i dette itunes-biblioteket.

"Overfør kjøp" kopierer itunes store-kjøp som denne maskinen er autorisert til å spille, fra denne ipod-enheten til dette i itunes-biblioteket.

Nå vet jeg ikke hva jeg skal velge, jeg vil gjerne kunne laste ned musikk fra forskjellige programmer som jeg kan legge til på ipoden (har gjort dette før), vil ikke kjøpe musikk fra itunes.

Anonym poster: c9f3ff1c64dc1b47293773544fa8751b

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg lastet ned noe som heter iDump og la musikken over på pc fra ipoden med det. I tilfelle iTunes fikk hikke og slettet alt som lå der.

Jeg får synce ipoden min med begge pcene mine, men ikke iphonen.

Jeg elsker iPhone men hater iTunes!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...