Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva i all verden er dette for forestilling? Prøvde å finne ut mer på billettservice, men det stod ingenting....

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er den gamle musicalen og senere filmen om to homser som driver en nattklubb, La Cage aux Folles. (norsk tittel var Med lånte fjær)

Den ene har et barn fra før med en dame som er ute av livet hans. Sønnen deres vokser opp far og hans mann. Så blir sønnen forelsket i en jente og vil gjerne presentere henne for far. Hun kommer fra en meget konvensjonell familie, og når de skal treffe foreldrene hennes, så finner de det best å kalle inn mor, så de ikke skal få se pappas mann. Far er her helt vanlig, selv om han er homse, mens mannen hans er über-homse og glitrer i alle sin feminine prakt.

Han blit meget fornærmet over å bli skyflet ut av familien og det blir mange komplikasjoner og forviklinger.

Den har gått på teater tidligere, da med bla Rolv Wesenlund i en av hovedrollene, tror han var femi-homsen. Filmen er spilt inn med bla Robin Williams som faren.

Det er en nydelig film og forestilling. Vi skulle ha sett den i går, men det ble ikke noe av. Men det blir flere muligheter. Denne utgaven har også fått meget bra kritikker.

Skrevet

Tusen takk, Tusenfryd!

Jeg har fått billetter i bursdagsgave, og skal se den fredag om to uker.

Nå gleder jeg meg :)

Skrevet

Tror du får en fin kveld! Kos deg!

Skrevet

Tusen takk, skal kose meg, og prøve og glemme at jeg fyller tredve den dagen....

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...