Gå til innhold

Kjøper dere nye ringer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Eller graverer dere bare forlovelsesringene på nytt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi kjøpte nye ringer, ja.

Mvh Yvonne :heiajente:

Skrevet

Vi kjøpt ikke forlovelses ringer i det hele tatt. Vi bestilte ringer med gravering og de ligger i kommoden og venter på den store dagen^_^

Skrevet

Vi skal bruke forlovelsesringene som gifteringer. Graverer ikke noe i dem nå, venter med det til bryllupet. :)

Skrevet

Vi har kjøpt en ring til til meg og mannen får først ring om en uke :P (på bryllupsdagen altså ;))

Jeg fikk ønsket mitt oppfyllt mtp forlovelsesring, der den er en tynn diamantring (16 små diamanter etter hverandre), i hvitt gull som jeg kan ha gifteringen "oppå", altså i tillegg, så jeg slipper å bytte hånd, legge den vekk osv. Mange som har komentert at det er litt sånn "amerikansk tradisjon"... men det har jeg ikke tenkt så mye over :)

Skrevet

Bruker klassisk giftering i gull som forlovelsesringer fram til vi gifter oss, de er allerede gravert med "din *navn*", men vi skal også få inngravert datoen seinere :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...