Gjest gjest1 Skrevet 13. februar 2004 #1 Skrevet 13. februar 2004 Vet noen hvor jeg kan få tak i en cd med div brude marsjer o.l..? Har vært i butikkene og spurt.. Ringte også to som nylig har gifta seg, men ho ene svarte at ho hadde tatt det som persten sa var vanlig og ho andre hadde latt svigemor bestemme... :-?
April Skrevet 13. februar 2004 #2 Skrevet 13. februar 2004 Jeg kjøpte en cd på Platecompagniet på Sandvika sentret som heter "The Ultimate Wedding Album", der er det mange forslag! Vi fant våre der..
Amelie Skrevet 13. februar 2004 #3 Skrevet 13. februar 2004 Hei becca! På www.orkdalsmenighetene.no kan du høre mange av de vanligste brudemarsjene. Ellers går det også ann å søke på www.google.com. Vi har fått låne en cd som heter noe sånn som "Wedding music", eller noe i den duren, og den burde vel være til salgs i en velassortert cd-butikk eller i en klassisk-spesialisert cd-butikk. Lykke til!
Gjest Tex Skrevet 13. februar 2004 #4 Skrevet 13. februar 2004 Jeg fant en trippelcd på en bensinstasjon, jeg..... Knallbra!
Augustbrud02 Skrevet 13. februar 2004 #5 Skrevet 13. februar 2004 Vi kjøpte oss også en CD som het noe sånt som det som er nevnt lenger opp. Men her var det ikke så mange aktuelle marsjer da. Bedre er jo orkdalsmenighetene!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå