Gå til innhold

Pruting av sofa på finn


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Har sett en sofa jeg liker på finn.no, men som jeg mener er overpriset. Er lagt ut for 5500, men jeg hadde ikke villet betale mer enn 4000 for den (da hadde jeg heller kjøpt en ny).

Hvordan kan jeg "by" 4000 uten at det blir frekt?

Ønsker jo rett og slett å høre om de ikke har fått noen bedre tilbud og kunne tenke seg å gå ned i pris.

Anonym poster: 2c2847a1cd438ce071899d630a9ce803

Videoannonse
Annonse
Skrevet

klart du kan. spør rett ut "tar du 4000?"

AnonymBruker
Skrevet

Ja, er bare så redd de skal bli fornærma :P Litt teit egentlig, å bry seg så fælt om det! Jeg har selv solgt ting på finn og noen har alltid pruta, men jeg selv blir ikke fornærma. Men folk er forskjellige.

Da spør jeg ;)

Takk, følte det ble litt lettere nå! (Kan du se for deg meg på marked i utlandet? Er ikke så mye bedre der skjønner du, hihi :P )

Anonym poster: 2c2847a1cd438ce071899d630a9ce803

Skrevet

"Jeg tar den for 4000" ville jeg sagt. Kanskje den virkelig er overprisa, og at de blir glade for å bli kvitt den?

Vet jo aldri.

  • Liker 1
Skrevet

Hva med "hvis dere ønsker å selge den for 4000 kan dere kontakte meg"? Jeg hadde ikke syntes det var frekt, hvertfall. Lykke til :)

Gjest gjest17
Skrevet

Hva var ny pris på sofaen da? Har du fått noe svar forresten? :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...