Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Ikke inklusive salgsklær til vinteren, men vårens nytt. Noen som har kjøpt? Jeg selv har lete voldsomt etter men finne så lite. Jeg liker godt sjokk rosa men er litt lei at det er ikke mer en det, liksom. Det er ikke alle som kle seg så godt i sjokk farger, synes jeg.

Ble absolutt kjedelig ellers....Finner ingenting. Har vel fant en del hos Popin. Noen andre som har vært innom i det siste? Mye fint. De har en ny merker som heter Filuka som er tøff og litt spesielt. Dessuten er det litt dyrt. Men akkurat nå jeg vil ha noe nytt og finne ikke noe spesielt. Noe anbefalinger dere ha?

Har lyst på ny sko men synes ikke det var mye der heller. Har tenkt å prøv Bianco i morgen.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lene V har mye fint nå. Smugkikket litt i dag... :oops: ... utenom budjsettperioden...

Skrevet

Enig med Tusenfryd, Lene V har fått inn mye fint, jeg var og handlet litt her om dagen :P Men så er også Leve V min favoritt butikk da, finner alltid noe fint der. :P

Skrevet

Bik Bok har også utrolig mye fint inne for tiden! Og jeg har så fryktelig lyst på de grønne buksene de selger...men har litt lite penger for tiden... :(

Skrevet

...og de røde...og de lilla...I could go on and on!

Skrevet

Syns de hadde fått inn mye fint på Vila (Her i Bergen ihvertfall). Kjøpte en rød blaser som jeg likte veldig godt. Ellers var det mye fint i turkis, men lommeboken satte en stopper for flere kjøp - for denne gang :wink:

Skrevet

Jeg kjøpte et stilig jeansskjørt og en svart og grå strikka cardigan på vero moda her om dagen. Skikkelig stilig og billig! Elsker den butikken!

Skrevet

Beige kord-miniskjørt og svart strikket genser med høy hals og knapper i siden.

Beige støveletter med spiss tupp og høy hæl... :sjarmor:

Be aware... :ler:

for alt det betalte jeg 700,- på hm og økonomisko.

(så kan jeg kjøpe nytt når jeg blir lei..hehe)

Skrevet

Falt pladask for en kjekk, praktisk fleece-jakke på Lene V, det passer godt for meg som er så frossen. Og så var de så billige (150 kr) at jeg kjøpte to, både svart og knallrød!

Skrevet

Var en tur innom H&M og fant en genser til halv pris av halv pris, endte faktisk på 49,50,- og 3 trikot til 69,50,- pr stk.

Et lite kupp, kan man vel si.

Skrevet
Beige kord-miniskjørt og svat strikket genser med høy hale og knapper i siden.

Håper du ikke tar dette ille opp, men jeg kunne ikke dy meg... :ler:

Jennifer

Skrevet

Fant meg undertøy på Lindex!

Bh til kr 99,- er ikke hverdagskost i min størrelse, så jeg tok med meg 2 stk.

Lyseblå med lilla "sateng-look" stropper og kantebånd.

2 truser i samme stoff (panties), 1 i psykedeliske mønster i samme nyanser og 1 stripete. Og 2 stk singlet i samme serie, 1 lyseblå og en stripete.

Totalt kr 600,- og jeg er lekker innerst!

Skrevet

Har kjøpt nydelige sko på 50 % på Amulet sko i Vika.

Skrevet

Håper du ikke tar dette ille opp, men jeg kunne ikke dy meg... :ler:

Jennifer

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

(har fiksa det nå...)

Gjest KATTAstrofe i.i
Skrevet

Jeg har falt for en turkis "anorakk" på vero moda, men har ikke kjøpt den enda. Og så fant jeg noen kjempestilige vesker idag, med masse farger, så nå går jeg bare og venter på studielånet :ler:

Skrevet

fornøyd med overskudd etter hussalg og leilighetskjøp spanderte jeg på meg en svart lærjakke. myyykt myyykt skinn, svart, motorsykkeljakke-stil, enkel og elegant (og fikk puppene mine til å se større ut av en eller annen mystisk grunn)... og svinedyr (for en student). fattigere og fornøyd gikk jeg ut derfra.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...