Gå til innhold

Vuderer å velge Älvsbyhus. Noen med erfaringer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Vi har sett en del på husene til Älvsbyhus. Men er usikkre. Leser lite positivt, men mye negativt om dem på nettet, men kan det være fordi at de som er fornøyde ikke forteller om dette til gud og hver mann? Noen med erfaringer med husleverandøren? Noen som veit hva som for eksempel ikke følger med? Og hva som lønner jeg å ta ut, og bytte ut?

Vi har falt for huset Tornerose forresten. Noen som har det?

Skrevet

Ingen?

Skrevet

Noen?

Skrevet

Har ikke erfaring selv, men har ei venninne som har brukt dette firmaet. Hun er kjempefornøyd med huset sitt. Det eneste var ventetiden på elektriker og rørlegger, men det har jo ikke noe med byggfirmaet å gjøre. Venting opplever vel de fleste som bygger hus, tenker jeg.

Som du sier, de som er fornøyde, unnlater å skrive/si noe om det på nettet. Istedet hører vi bare om alle som er misfornøyde.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...