Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Impreza
Skrevet

Tok en test i går morges og den viste negativ. Men jeg er likevel litt skeptisk siden jeg hadde dårlig tid, for da jeg tok frem testen igjen på kvelden (tok den med morgenurin) var det en svak strek. Testet også på 7. dag etter forventet mens, men også den var negativ. Begge testene jeg har tatt er av samme merke. Vet egentlig ikke helt hva jeg vil med dette innlegget, føler bare for å få det ut.. Har planlagt å bestille sydentur med en venninne i september også men vet ikke om jeg tør å reise hvis jeg er gravid (paranoid ang svangerskapsforgiftning+++).

Vil gjerne høre dersom flere har erfaring med dette...

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Vil tro at hvis du faktisk er 15 dager forsinket (Har du testet/tempet for EL så du er 100% sikker på når den var?) ville en test slått ut med en gang om du faktisk var gravid.

Anonym poster: 269a29720646519673c0da5502104bc4

Gjest Impreza
Skrevet

Er ikke sikker på når EL var nei.. :/

AnonymBruker
Skrevet

Da er det nok ganske sannsynlig at den var senere enn du tror.. Husker mine sykluser gikk fra 37 til 25 til 36 dager igjen i løpet av tre måneder..

Anonym poster: 269a29720646519673c0da5502104bc4

Gjest Impreza
Skrevet

Ok, da satser jeg på å få besøk av TR snart.. Håper det, slik at jeg slipper å fortsette grublinga og trygt kan bestille sydentur. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...