PerUlven Skrevet 12. juni 2012 #1 Skrevet 12. juni 2012 Vi skal til Malaga i slutten av August, og lurer i den anledning på hvor dyrt det er å spise ute i Malaga (eller Spania generelt). Vi er "fattige" studenter, så vi vurderer å booke et sted med muligheter for å lage mat selv (leilighet eller lignende), men vi har også funnet et fantastisk lite hotell som frister veldig. Ulempen med det hotellet er såklart at det ikke er mulig å forberede noen måltider selv (utenom frokost som blir servert på stedet), men vi er bekymret for hvor dyrt dette kommer til å bli. Setter stor pris på erfaringer med dette!
AnonymBruker Skrevet 12. juni 2012 #2 Skrevet 12. juni 2012 3 retters middag får du for 10 euro bare du styrer unna turistfellene.
PerUlven Skrevet 12. juni 2012 Forfatter #3 Skrevet 12. juni 2012 Takk for svar. Et litt mer utdypende spørsmål: Hvor mye tror dere at to stk kommer til å bruke på mat i løpet av en uke i Malaga?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå