snoopy Skrevet 27. mai 2002 #1 Skrevet 27. mai 2002 Vi føler at vi ikke har råd til å kjøpe nye ringer til bryllupet, så vi skal bruke forlovelsesringene etter bryllupet. Men jeg lurer på om vi skal ha på de når vi går inn i kirken, eller skal man "gi" fra seg ringene på nytt??? Skal jeg gå med ringen før bryllpet også??? Hmmm dette var ikke enkelt, så jeg håper noen har tips.
lindav Skrevet 27. mai 2002 #2 Skrevet 27. mai 2002 Hei, hei Vi skal også bruke forlovelsesringene våre... det er jo berre litt over 1 1/2 år sidan vi forlova oss så då synest ikkje vi det er noko vits i å kjøpe nye igjen no. Eg var innom gullsmeden idag, så når tida nærmer seg (i september) skal vi levere inn ringene for å få inngravert bryllupsdato og pusse dei. (Det koster 200,-) Då ser eg for meg at vi ikkje bruker ringene etterpå, men venter med å sette dei på oss til vi er i kirka.... Har ikkje snakka med presten endå om opplegget i kirka, så det kan jo hende at det praktiseres på ein anna måte her. Men det er iallfall sånn eg trur eg vil ha det. 12
Lili Skrevet 27. mai 2002 #3 Skrevet 27. mai 2002 Jeg valgte en ganske spesiell, fantasiring til forlovelsesring, og han baerer ikke forlovelsesring. Presten ba meg ta av ringen til bryllupet. Vi skal sette ringene paa det lille bordet foran oss ved alteret.
Lili Skrevet 27. mai 2002 #4 Skrevet 27. mai 2002 Jeg valgte en ganske spesiell, fantasiring til forlovelsesring, og han baerer ikke forlovelsesring. Presten ba meg ta av ringen til bryllupet. Vi skal sette ringene paa det lille bordet foran oss ved alteret.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå