Gå til innhold

elektriske klær og møbler...det knitrer av meg


Anbefalte innlegg

Gjest houseguest
Skrevet

idag har jeg på meg en nydelig grønn polyestertopp, men gjett om den klistrer seg til kroppen!! hva kommer dette av? Har dere også dette problemet i tørr inneluft?

har også en stol i leatherlook, altså i etterligning av skinn, og hver gang jeg sitter i denne formelig knitrer det av meg! Hva kan jeg gjøre for å forhindre det?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Statisk elektrisitet i klær er ubehagelig. Du kan skylle plagget med vaskemiddel, det pleier å hjelpe.

Når det er hastverk gjør jeg følgende: blander ca 50/50 skyllemiddel og vann i en dusj-flaske, og dusjer plagget på vranga. Hjelper med en gang det har tørket! det kan sikkert funkt på møbler også!

Skrevet

Jeg tror twigi mener skyllemiddel, ikke vaskemiddel!

Møbler kan det være lurt å tørke av med en fuktig klut, sikkert lurt å dusje den med skyllemiddel! Klær av kunststoff bør av og til tørkes/luftes på en klehenger utendørs!

Skrevet
Jeg tror twigi mener skyllemiddel, ikke vaskemiddel!

Ja :oops:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...