AnonymBruker Skrevet 6. juni 2012 #1 Skrevet 6. juni 2012 Lars Gule ble jo arrestert med sprengstoff i bagasjen i sin tid, og nå forsker han på terror
Gjest Gjest Skrevet 6. juni 2012 #2 Skrevet 6. juni 2012 Kan også nevnes at Nrk bruker en tidligere terrorist(Gule) til å svare på spørsmål folk har til rettsaken på nrk nett. 1
Gjest Gjest Skrevet 11. juni 2012 #3 Skrevet 11. juni 2012 Kan også nevnes at Nrk bruker en tidligere terrorist(Gule) til å svare på spørsmål folk har til rettsaken på nrk nett. Jaha, og Gule har ikke i ettertid tatt avstand fra sine handlinger og beklaget det hele? Mener du at det skal henge over han resten av livet, til tross for at han hverken skadet eller drepte noen?
kråkefjas Skrevet 11. juni 2012 #4 Skrevet 11. juni 2012 Jaha, og Gule har ikke i ettertid tatt avstand fra sine handlinger og beklaget det hele? Ja, da er det jo helt greit at han ønsket å sprenge jøder. Det er heller ikke riktig at han har tatt særlig avstand fra det. Han har bare benektet intensjonene. Mener du at det skal henge over han resten av livet, til tross for at han hverken skadet eller drepte noen? Ja. Lars Gule burde sitte i fengsel på livstid.
Gjest Leif Skrevet 11. juni 2012 #5 Skrevet 11. juni 2012 Jaha, og Gule har ikke i ettertid tatt avstand fra sine handlinger og beklaget det hele? Mener du at det skal henge over han resten av livet, til tross for at han hverken skadet eller drepte noen? Så om Breivik tar avstand fra det han gjorde og beklager, så er alt greit? At Lars Gule får den taletiden han får i NRK, uten at hans fortid nevnes, er en skam.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå