Gå til innhold

Hvor kjøpe tynne kleshengere som butikker har?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen som har sett sånne tynne hengere med mothaker på endene slik de har i butikken? Jeg hater de der tykke avrundede plasthengerne, og de store trehengerne. Jeg har masse kjoler jeg skulle hengt opp og da er hengere som de bruker i butikkene best, men det finner jeg ingen steder!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan du ikke bare spørre en butikk om du kan få noen neste gang du handler? :)

AnonymBruker
Skrevet

Jeg kjøper de på nille! Tror nille er nesten eneste butikk som har sånne tyne, i plast. Ellers tror jeg det var noen sånne i metall på Åhlens, men kunne ikke finne siste gang jeg var og så etter de.

veldig praktiske er de, man får plass til mange flere i et skap en disse tykke i tre..

Skrevet

Jeg har spurt og de aller fleste sier nei. Jeg fikk mange fra en HM-butikk, men da jeg spurte i en annen HM-butikk senere fikk jeg beskjed om at de ikke delte ut hengere.

Nille ja! Takk for tipset da skal jeg sjekke der! :) Har de metallkrok?

AnonymBruker
Skrevet

KappAhl pleier å gi bort masse siden de får nye hengere nesten hver gang de får klær. Men da må du som regel kjøpe noe samtidig da

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...