Glynis Skrevet 4. juni 2012 #2 Skrevet 4. juni 2012 (endret) Litt mer konkrete spørsmål, kanskje. Jeg har studert i England, men det var master og ikke utveksling. Det kommer jo også an på hvor du skal, hva du skal studere og hvorfor. Endret 4. juni 2012 av Glynis
...oxo... Skrevet 4. juni 2012 Forfatter #3 Skrevet 4. juni 2012 Jeg tenker om generelt være utvekslingsstudent.. Om evt noen av dere har vært det og kan dele hva de syntes var bra eller ikke..
AnonymBruker Skrevet 5. juni 2012 #6 Skrevet 5. juni 2012 Hvorfor tenker du å dra på utveksling til UK? Hva ser du for deg? Jeg har vært utvekslingsstudent i UK, og det er ganske annerledes enn å være der på ferie. Et helt annerledes år enn om man f.eks. drar til USA.
AnonymBruker Skrevet 6. juni 2012 #8 Skrevet 6. juni 2012 I VGS.. Men nå er jo det litt anderledes i min situasjon, fordi jeg kommer til å bo med min familie der. Jeg er godt vant med maten, osv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå