Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har en samboer som lurer på om jeg har gått fra vett og forstand :ler:

Er ganske fersk her da og tiden bare flyr når jeg sitter her.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det går litt opp og ned.

Så lenge KG stjeler av TV-tid er det greit, men når KG stjeler annen tid er det kanskje litt for mye av det gode.

Hørte jeg noen si husarbeid? :oops:

Skrevet

Er ganske fersk jeg også, og har nok brukt en del mer tid enn planlagt her inne.

Skrevet

Ja, Mie, du kan høre husarbeide herfra :hoho: Jeg må skjærpe meg vet jeg :ler:

Gjest Moonshadow
Skrevet

Ganske ny her jeg også. Timene flyr avsted når jeg sitter her, så det har vel blitt litt for mye.

Skrevet
Ja, Mie, du kan høre husarbeide herfra :hoho:  Jeg må skjærpe meg vet jeg :ler:

Kan jo rope til mannen at han må støvsuge :lol:

Skrevet

Varierer veldig. Noen dager er jeg ikke inne her i det hele tatt, :briller: andre dager i timesvis... :oops:

Skrevet

Det går litt opp og ned, tidligere var jeg nesten KG-oman og satt i flere timer hver kveld, men jeg har måttet skjerpe meg. Likevel er det vel nesten aldri en dag uten KG - hvis jeg ikke er bortreist, da... Må innom og sjekke hvordan det går med vennene mine her (jada, jeg har mange venner IRL også!!!) og se hva som skjer, følge med i interessante tråder o.l. Og så er KG faktisk en fin måte å slappe av på!

Skrevet

Kan jo rope til mannen at han må støvsuge :lol:

:hoho: Han driver faktisk og støvsuger nå. Forferdelig irriterende når jeg må løfte opp bena for støvsugeren :ler:

Skrevet

:hoho: Han driver faktisk og støvsuger nå. Forferdelig irriterende når jeg må løfte opp bena for støvsugeren :ler:

:roll: Mannfolk...

Skrevet

Vil nå heller si kvinnfolk til det jeg da men :roll:

Skrevet

Nei, ikke så veldig. Leser ganske mye men er ikke så veldig aktiv sånn ellers. Er litt av en "ensom taper" jeg også (ref. svaret til Jens i det dumme (!) innlegget), jobber og studerer og er sammen med familien, når alt det er gjort har jeg ikke tiltak til å gå ut og skaffe meg omgangskrets (er forflyttet jeg også).

På jobb sitter jeg og leser og humrer når det er stille. Bruker ikke KG som vennesubsitutt, men selv om jeg er anonym her tar jeg meg litt i akt for hva jeg skriver- i tilfelle jeg skulle møte noen herfra noen gang :-D

Skrevet

Det varierer. Som regel en time eller to tilsammen på formiddagen. Ofg så litt på kvelden... og litt mer her og der nå og da... :oops:

Gjest Madam Felle
Skrevet

Er ikke så mye inne her nå for tiden, men det var en stund samboeren trodde jeg hadde flyttet inn. :oops:

Men nå har jeg kommet meg tilbake til RL, der skolearbeidet hadde hopet seg opp. :oops:

Men jeg må liksom innom en liten tur hver dag. :sjarmor:

Skrevet
Vil nå heller si kvinnfolk til det jeg da men  :roll:

Mente; mannfolk :roll: - klarer ikke engang å støvsuge uten at vi må løfte på bena når vi er travelt opptatt på KG. :wink:

Skrevet

Mente; mannfolk :roll: - klarer ikke engang å støvsuge uten at vi må løfte på bena når vi er travelt opptatt på KG. :wink:

Riktig :ler: og nå maser'n om at jeg skal være med på tur med bikkja også nå. Makansen!

Skrevet

Jeg er ikke så mye på KG lenger.

Før kunne jeg sitte i 2-10 timer i døgnet... :-?

Nå har KG begynt å kjede meg, og jeg er innom kanskje 10 minutter i løpet av dagen!

Skrevet

Alt for mye.

Er sykemeldt og dagene er fryktelig lange.

Så jeg kjedesurfer.

:roll:

Skrevet

Mye i perioder, og helt fraværende andre uker...

I det siste; par timer hver kveld/natt, og av og til innom en snartur på formiddagen.

Da jeg hadde bredbånd; innom titt og ofte.

Skrevet

Jeg tror man er mest på akkurat i den perioden etter at man har registrert seg. Alt som er nytt er jo spennende, men nå blir det mindre og mindre og jeg gidder ikke følge med på alle slags mulige temaer. Men jeg er en del på internett og da har jeg som oftest KG oppe :wink:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...