Tia83 Skrevet 3. juni 2012 #1 Skrevet 3. juni 2012 Har strikket en dress til niesen min og mangler bare glidelåsen. Siden det er ganske tykt trenger jeg en litt kraftig glidelås (ikke en gedigen altså), i tillegg må den være 40 cm lang. Har prøvd på Strikkedilla på Oslo City hvor de bare hadde opptil 25 cm og på Panduro hvor de bare hadde tynne små glidelåser. Noen som nylig har kjøpt noe lignende eller bare vet om en plass de kan tenkes å ha slike ting? Setter pris på raske svar da dette skal være en bursdagsgave på onsdag:) Takk for svar!
AnonymBruker Skrevet 3. juni 2012 #2 Skrevet 3. juni 2012 Har strikket en dress til niesen min og mangler bare glidelåsen. Siden det er ganske tykt trenger jeg en litt kraftig glidelås (ikke en gedigen altså), i tillegg må den være 40 cm lang. Har prøvd på Strikkedilla på Oslo City hvor de bare hadde opptil 25 cm og på Panduro hvor de bare hadde tynne små glidelåser. Noen som nylig har kjøpt noe lignende eller bare vet om en plass de kan tenkes å ha slike ting? Setter pris på raske svar da dette skal være en bursdagsgave på onsdag:) Takk for svar! Har ikke vært der selv, men kanskje husfliden?
Tia83 Skrevet 3. juni 2012 Forfatter #5 Skrevet 3. juni 2012 Oi! Her kom det mange gode tips! Tusen takk:) Regner med jeg finner glidelås på en av dem. Ha en fin søndagskveld!
Minya Skrevet 3. juni 2012 #6 Skrevet 3. juni 2012 Rainbow Textile, i sidegata mellom Gunerius og Oslo City.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå