stine889 Skrevet 3. juni 2012 #1 Skrevet 3. juni 2012 Jeg mistet i forrige uke og blødningen begynner å avta. Jeg vet det er veldig forskjellig men lurte på om noen kunne dele sine erfaringer om når man får EL etter en SA? Håper kroppen kommer igang igjen ganske snart.
Gjest Modig mor Skrevet 3. juni 2012 #2 Skrevet 3. juni 2012 Det kan variere veldig. Selv har jeg fått eggløsning, men litt forsinket, etter hver av spontanabortene mine. Dessuten har lutealfasen blitt for kort nå - men det håper jeg vil gå seg til. Lykke til på veien videre, det er innmari tungt å gå gjennom en spontanabort. Men det hjelper meg i hvert fall å tenke på at sannsynligheten er veldig stor for at det går bra neste gang.
Arkana Skrevet 3. juni 2012 #3 Skrevet 3. juni 2012 Det kan være veldig varierende. Jeg hadde en SA i uke 11 og fikk ikke mens igjen før 9 uker etter. Heldigvis var syklusen tilbake til det normale med en gang etter det og jeg ble gravid på pp2 etter SAen.
mammamy Skrevet 3. juni 2012 #4 Skrevet 3. juni 2012 Jeg har hatt 2 SA de siste 2 syklusene, men hadde EL nå til vanlig tid. Så for meg var det ikke noe endring. Tror dette er individuellt selv om jeg ikke er lege og kan si det 100 prosent.
stine889 Skrevet 3. juni 2012 Forfatter #5 Skrevet 3. juni 2012 Ja jeg prøver å tenke positivt, og håper at kropper kommer igang igjen snart :-) håper jeg slipper å vente 9 uker! Er jo ingen fasit på det så får nesten bare vente å se. Men greit å høre forskjellige erfaringer :-)
Arkana Skrevet 4. juni 2012 #6 Skrevet 4. juni 2012 Jeg tror kanskje jeg måtte vente så lenge fordi min SA skjedde såpass sent og det var mye hormoner i kroppen som måtte ut først. Ikke vet jeg. Uansett har jeg ikke opplevd noen SA siden, og det er jo bra.
stine889 Skrevet 4. juni 2012 Forfatter #7 Skrevet 4. juni 2012 Det er godt å høre Veldig usikker på hvor langt jeg var på vei pga uregelmessig mens, men tror ikke det var mer enn 5-6 uker maks. Håper den kommer igang igjen FORT
Bolla! Skrevet 4. juni 2012 #8 Skrevet 4. juni 2012 Jeg hadde jo en SA på april, og jeg fikk tilbake mensen 5 uker etter SAen I og med at du ikke var så langt på vei, vil jeg tro at du ikke trenger å vente så mange uker på mensen du heller
stine889 Skrevet 4. juni 2012 Forfatter #9 Skrevet 4. juni 2012 godt å høre at ikke alle må vente så lenge
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå