AnonymBruker Skrevet 2. juni 2012 #1 Skrevet 2. juni 2012 Hva der den beste måten å takle det på når han gradvis slutter å prate med deg, men svarer og spør når du tar initiativ til samtaler? Er det best å innse at han faktisk ikke er interessert, eller er det verdt å fortsette å vente?
AnonymBruker Skrevet 2. juni 2012 #2 Skrevet 2. juni 2012 Han hadde vel ikke giddet å svare og spørre om han ikke er interresert?
AnonymBruker Skrevet 2. juni 2012 #3 Skrevet 2. juni 2012 Det beste er å spørre, så vet du i alle fall om han er interessert eller ikke. At han tar mindre intiativ betyr ikke nødvendigvis at han er uinteressert, han har andre ting å gjøre også
Clevion Skrevet 2. juni 2012 #4 Skrevet 2. juni 2012 Jeg sitter akkurat på samme problemet, bare at dette gjelder eksen min, JEG må ta iniativ til å prate, ellers skjer det ikke noe, å det irriterer meg noe så inni hampen. Samtidig sier hun at hun er kjempe glad i meg, bryr seg veldig å alt mulig.
Gjest test123 Skrevet 2. juni 2012 #5 Skrevet 2. juni 2012 Men hvor mye prater dere(alle trenger alenetid) og hva gjør du når han forsøker å prate med deg?
AnonymBruker Skrevet 2. juni 2012 #6 Skrevet 2. juni 2012 Men hvor mye prater dere(alle trenger alenetid) og hva gjør du når han forsøker å prate med deg? Tidligere pratet vi sammen/ hadde kontakt med hverandre omtrent hver dag, det var gjensidig, og begge tok omtrent lite mye initiativ. Jeg visste da at han var interessert Jeg har hele tiden prøvd å vise at jeg liker han, også når han forsøker å prate med meg. I løpet av en tid nå har jeg merket at interessen har vært dalende, fra hans side. Mulig jeg selv heller ikke akkurat har vist åpenlyst interesse, når jeg tenker meg om. Spørsmålene har kanskje vært litt for generelle og mer på et vennskapelig nivå... Har dere kanskje noen tips til hvordan jeg kan vise mer interesse (uten å tar mye mer initiativ?) TS
Gjest Anna.S Skrevet 2. juni 2012 #7 Skrevet 2. juni 2012 Er dette en nettkontakt eller har dater dere?
AnonymBruker Skrevet 2. juni 2012 #8 Skrevet 2. juni 2012 Er dette en nettkontakt eller har dater dere? Vi har vært sammen flere ganger, men har også kontakt med hverandre på nettet (skype og facebook) i tillegg til litt sms
Gjest Anna.S Skrevet 2. juni 2012 #9 Skrevet 2. juni 2012 Vi har vært sammen flere ganger, men har også kontakt med hverandre på nettet (skype og facebook) i tillegg til litt sms Ok, så da har dere truffet hverandre og han har mistet interessen etter en stund. Det skjer desverre.
Steinar40 Skrevet 3. juni 2012 #10 Skrevet 3. juni 2012 Jeg sitter akkurat på samme problemet, bare at dette gjelder eksen min, JEG må ta iniativ til å prate, ellers skjer det ikke noe, å det irriterer meg noe så inni hampen. Samtidig sier hun at hun er kjempe glad i meg, bryr seg veldig å alt mulig. Du forstår ikke betydningen av å være en eks? 1
AnonymBruker Skrevet 3. juni 2012 #11 Skrevet 3. juni 2012 Ok, så da har dere truffet hverandre og han har mistet interessen etter en stund. Det skjer desverre. Det er en god stund siden sist vi traff hverandre sist, tror du det kan ha noe å si? Burde jeg foreslå at vi møtes igjen, eller bare la det ligge? TS
Steinar40 Skrevet 3. juni 2012 #12 Skrevet 3. juni 2012 Det er en god stund siden sist vi traff hverandre sist, tror du det kan ha noe å si? Burde jeg foreslå at vi møtes igjen, eller bare la det ligge? TS Er det noen vits i å treffe noen som ikke viser interesse?
AnonymBruker Skrevet 3. juni 2012 #13 Skrevet 3. juni 2012 Er det noen vits i å treffe noen som ikke viser interesse? Uansett er vi blitt gode venner, så jeg tror ikke det ikke vits å treffe han, men da tenker jeg at det kan være greit å ha bestemt meg for hvilke forhåpninger jeg kan ha... Er det ingen forskjell på å vise interesse og å ta initiativ?
Steinar40 Skrevet 3. juni 2012 #14 Skrevet 3. juni 2012 Uansett er vi blitt gode venner, så jeg tror ikke det ikke vits å treffe han, men da tenker jeg at det kan være greit å ha bestemt meg for hvilke forhåpninger jeg kan ha... Er det ingen forskjell på å vise interesse og å ta initiativ? Tja, det er vel en gradforskjell, tenker jeg. Når interessen blir stor nok så viser man initiativ som man ikke viser når interessen er mindre.
AnonymBruker Skrevet 3. juni 2012 #15 Skrevet 3. juni 2012 Test ham, send et dirty bilde, eller noe dirtytalk, og sjekk responsen
AnonymBruker Skrevet 3. juni 2012 #16 Skrevet 3. juni 2012 Er det noen vits i å treffe noen som ikke viser interesse? mener du at du er den rette til å gi dette svaret? kanskje du skal begynne å leve etter dine egne regler?
Steinar40 Skrevet 3. juni 2012 #17 Skrevet 3. juni 2012 mener du at du er den rette til å gi dette svaret? kanskje du skal begynne å leve etter dine egne regler? Trenger du å gjøre samme feil som meg?
Clevion Skrevet 3. juni 2012 #18 Skrevet 3. juni 2012 Du forstår ikke betydningen av å være en eks? Joda, helt klart, men når jeg får høre fra henne at ho vill ha meg, men ho klarer ikke pga avstanden og at hun blir sliten psykisk av det, så er det vel en grunn til at hun sier det, og vis ho mener det så ville ho gjort noe av det jeg nevnte, men det har hun ikke, jeg har endelig fått opp øya (delvis altfor seint) men for å si det sånn, jenta er arkivert, å jeg holder på med ei jeg traff igår, og henne er ti reiser bedre!
AnonymBruker Skrevet 3. juni 2012 #19 Skrevet 3. juni 2012 mener du at du er den rette til å gi dette svaret? kanskje du skal begynne å leve etter dine egne regler? Det var ikke TS som skrev dette..
AnonymBruker Skrevet 3. juni 2012 #20 Skrevet 3. juni 2012 Test ham, send et dirty bilde, eller noe dirtytalk, og sjekk responsen Ja vel, da forventer jeg at du har noen gode forslag. Jeg er nemlig ikke så god på slikt. Jeg blir ofte litt passiv, og redd for å si noe feil når jeg liker en person. Jammen ikke lett dette her... TS
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå