Gjest Ts Skrevet 29. mai 2012 #1 Skrevet 29. mai 2012 Vet ikke om jeg plasserte denne riktig, men det får nå være så. Rundt i 9årsalderen rev jeg i stykker brudesløret til mamma i et raseriutbrudd. Skal sies at vi har hatt unormalt mye konflikter fra begge sider for å si det sånn.. Angret så fryktelig med en gang det skjedde, og angrer fortsatt ofte rundt 10 år senere.. skjønner ikke hva som fikk meg til å gjøre dette, men tror hun sa noen grusomme greier til meg uten at det likevel kan forsvares. Uansett, har sagt unnskyld mange, mange ganger, men føler ikke jeg kan gjøre opp for det.. Regner med at det ikke går an å reparere det. Noen som har gjort noe like dumt og som angrer på det?
AnonymBruker Skrevet 29. mai 2012 #2 Skrevet 29. mai 2012 Det er ikke noe å tenke lenger på TS. Gjort er gjort, og du har sagt unnskyld for det. Alle gjør tabber en gang.
Mb26 Skrevet 29. mai 2012 #3 Skrevet 29. mai 2012 Jeg husker jeg var så sjalu når mammaen min kjøpte noen julegaver til kusinene mine som jeg hadde ønsket meg selv, så mamma var så søt å kjøpte et smykkeskrin til meg med en ballerina som man kunne trekke opp så den begynte å danse å spille musikk. Jeg synes ikke denne var like fin som julegavene til kusinene mine der å da så jeg slo til hele greia så ballerinaen ble ødelagt. Angrer enda! Jeg var vel rundt 5 år når dette skjedde.. Huff, har sagt unnskyld en million ganger, ballerinaen var så fin
Gjest Gjest Skrevet 29. mai 2012 #4 Skrevet 29. mai 2012 Er det i grunn noen vits å gå omkring og la seg rive i stykker i anger over ting man gjorde som lite barn? Tror dere ikke de voksne skjønte at dere var unger og at sånne ting kommer med territoriet når man har skaffet barn? Det er meningsløst å gå omkring og gnage på sånne ting som andre garantert har kommet over for leeenge siden og ikke tenker på. Broren min klippet opp mammas bunad i en alder av seks år. Han syns blomstene var så pene og klipte dem ut av skjørtet. Tror dere ikke mamma forstår at han var en liten unge da og har lagt det bak seg og sydd nytt bunadskjørt for mange år siden. Jo, det har hun. Hun VET nemlig at barn gjør sånt, og det vet mødrene deres også. Om noe så var det hun som skulle oppbevart saksene ute av rekkevidde for et barn, og det var dette hun tenkte på og var skuffet over seg selv... Ikke straff dere selv folkens. Det er nok av EKTE problemer i verden, om man ikke skal lage seg noen flere unødvendige noen, også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå