Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

denne siden står det om forskjellige dagligvarer man kan bruke i håret. F eks majones (som visstnok skal være en skikkelig proteinkur) og kontitorfarge. Konditorfargen skal ifølge artikkelen friske opp hårfargen.

Noen som har prøvd noen av de tingene som står i artikkelen? Virker det?

Videoannonse
Annonse
Gjest Blondie65
Skrevet

Konditorfarge har jeg prøvd. Det var riktignok grønn konditorfarge og til bruk på kostymefest. Det gikk ikke ut igjen med det første. Anbefales ikke.

AnonymBruker
Skrevet

Majones funker.

Hadde jeg hatt grønt, knallrød eller hår med andre slike crazy farger hadde jeg sikkert prøvd konditorfarge. Men kun da.

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Jeg prøvde majones, men det er lenge siden nå da, og det var bare i tuppene da. Kjente håret ble litt fett etterpå, selv om jeg hadde brukt shampo for å skylle det ut. Hadde iaffal ikke noe effekt på mitt hår.

Skrevet

Har ikke prøvd noen av de tingene men har prøvd most agurk blanda med olivenolje og egg. Det funka faktisk ganske bra :)

Skrevet

slutt å tull, kjøp produkter, eller spøe en proff. Mange angrende kunder i frisørstolen sier; jeg skulle bare...

Gjest "gjest"
Skrevet

Jeg har brukt den der barnematdesserten på glass (banan/mango) som fuktighetskur, og den funket fjell.

Gjest BabyBlue
Skrevet

Jeg har brukt den der barnematdesserten på glass (banan/mango) som fuktighetskur, og den funket fjell.

Stilig! Det kommer jeg også til å prøve : D

Gjest "gjest"
Skrevet

Stilig! Det kommer jeg også til å prøve : D

Glad for å kunne hjelpe.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...