liiina Skrevet 28. mai 2012 #1 Skrevet 28. mai 2012 (endret) Det har seg slik at jeg har datet en fyr veldig lenge. ligger an til moe mer.. å han bestemte seg for å ta ferie samtidig med meg en uke nå..Fordi da kunne vi finne på noe å være sammen mye mer enn vi pleier. (pleier å møte han bare i helgene ellers). Problemet er at nå har han planlakt andre ting, f.eks: hjelpe til med byggeprosjekt, trene å kanskje beise litt hjemme. Jeg forstår at han har andre ting å gjøre også, jeg synes det bare er litt rart at han prioriterer det å dra på tur eller finne på noe med meg litt bort.. Hva er det egentlig han vil? Før han sa at han måtte gjøre andre ting, hadde vi snakket lenge om å dra på tur eller finne på noe, så dette viste han på forhånd. Jeg spør bare hvorfor? vi har jo ganske god kjemi.. Vi har bare vært sammen en dag i ferien, å den samme dagen dro jeg hjem for å dusje å spise middag, vi skulle møtes på kvelden igjen, å da jeg ringer, virker han så uinteressert i besøk at jeg bare sa til han at jeg blir hjemme ikveld.. kipt! Hilsen forvirret lina Endret 28. mai 2012 av liiina
Steinar40 Skrevet 28. mai 2012 #2 Skrevet 28. mai 2012 Han vil gjøre som han selv vil uten å ta noe hensyn til deg. Kalles gjerne for egoisme. Finner du deg i det så blir det ikke bra.
Gjest Eurodice Skrevet 28. mai 2012 #3 Skrevet 28. mai 2012 Vet du hva? Han der skal du bare vinke farvel til. Han er ikke interessert i deg. Hva skulle poenget være med å ha ferie samtidig, og så planlegger han en hel masse ting fremfor å være sammen med deg? Dropp ham før han dropper deg, så har du i hvert fall stoltheten i behold.
liiina Skrevet 29. mai 2012 Forfatter #4 Skrevet 29. mai 2012 Uff, ja... jeg tenker at det er lettere sakt enn gjort. Jeg den ene dagen virker han interessert og den andre ikke (han virker lei, trøtt å klar). Det som er litt rart også er at han ringer bare om kveldene. å det synes jeg blir litt frustrerende når vi har fri/ferie nå. Vi planla kino ikveld, er spent om der blir noe av da han skal opp å tidlig på neste morgen. Jeg har fått mye følelser for han, å det å droppe han uten at vi har kommet til enighet synes jeg er litt for dumt.. vil prøve mer, men fortsetter det slik, vet jeg ikke om han har tid til noe forhold..Å da kan heller ikke jeg vente til han får tid. Det blir bare lek og rot med følelsene.. Om det blir kino i kveld og middag før det, synes jeg også det er litt rart å spise en middag sammen på byen når vi ikke er sammen som et par. jeg mener skal vi finne ut av det under middagen, også blir det ikke noe av det, så sitter jeg der som en såret fugl å vil bare fly hjem.. Men det kan jo hende det blir bra også, skal ikke ta sorgene på forskudd. Hva hadde dere gjort om dere ble med han på middag/kino i kveld???
KaDust Skrevet 29. mai 2012 #5 Skrevet 29. mai 2012 Kan du ikke være med på noen av disse tingene da? Hvem liker vel ikke hjelp til beising
liiina Skrevet 29. mai 2012 Forfatter #6 Skrevet 29. mai 2012 (endret) Kan du ikke være med på noen av disse tingene da? Hvem liker vel ikke hjelp til beising Har spurt han mange ganger om han trenger hjelp til noe. men han svarer med at han vil gjøre det selv, han koser seg med det som han sier. Du kan få hjelpe senere en gang.. Spurte han også i vinter om han ville ha hjelp til å brøyte veien, siden vi skulle møtes den kvelden lell.. nei det skal du få slippe fikk jeg til svar da. men takk lell.. Tror han er en nøyeper, som vil gjøre alt selv.. Hadde det vært meg ville jeg gjerne ha hatt hjelp. Endret 29. mai 2012 av liiina
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå