AnonymBruker Skrevet 27. mai 2012 #1 Skrevet 27. mai 2012 Hei, er det noen som har liljekonvall i hagen sin og har kjøpt frøene noe sted i Norge?
AnonymBruker Skrevet 27. mai 2012 #2 Skrevet 27. mai 2012 Min mor har. Hun har bare tatt med seg noen planter med rot fra skogen og satt ned et par plasser. Liljekonvall sprer seg noe voldsomt, så tar bare et par år, så har man de overalt i bedene.
AnonymBruker Skrevet 27. mai 2012 #3 Skrevet 27. mai 2012 Min mor har. Hun har bare tatt med seg noen planter med rot fra skogen og satt ned et par plasser. Liljekonvall sprer seg noe voldsomt, så tar bare et par år, så har man de overalt i bedene. Så flott da! Jeg prøver å finne et sted så stjeler jeg et par planter med rot.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå