AnonymBruker Skrevet 27. mai 2012 #2 Skrevet 27. mai 2012 Nei, ingen ekte iPad app. Den kan kjøre iPhone appen dog..
AnonymBruker Skrevet 28. mai 2012 #3 Skrevet 28. mai 2012 trenger ikke å kjøpe, den er jo gratis. Det er bare å laste ned. Det blir i "full skjerm mode" på ipad, så fungerer helt fint.
Gjest Mildrid Skrevet 28. mai 2012 #4 Skrevet 28. mai 2012 Jeg synes ikke det fungerer fint på iPad, ønsker at de skulle tilrettelagt en egen for iPad.
AnonymBruker Skrevet 28. mai 2012 #5 Skrevet 28. mai 2012 Hva ville du ha tilrettelagt? Bare spør, for at ikke kan si at jeg savner noe.. har ipad3 og bruker instagram både på den og min htc.
Gjest Mildrid Skrevet 28. mai 2012 #6 Skrevet 28. mai 2012 Jeg savner at skjermstr er tilpasset iPad. Nå blir det bare en uklar masse. 1
AnonymBruker Skrevet 28. mai 2012 #7 Skrevet 28. mai 2012 Har du ipad2 da? min mor har det og alle apper ser jo ut som dårlig forstørrete iphone-apper. Men det er jo fordi skjermen er så latterlig dårlig på ipad2, og ikke noe annet. Har ikke samme problem på ipad3. Trodde du mente at du savnet noe funksjonalitet...
Gjest Mildrid Skrevet 29. mai 2012 #8 Skrevet 29. mai 2012 Har iPad 2 ja. Og det er jo bare en dårlig forstørret iPhone app, det er derfor jeg ønsker meg en iPad app.
AnonymBruker Skrevet 29. mai 2012 #9 Skrevet 29. mai 2012 min mor har det og alle apper ser jo ut som dårlig forstørrete iphone-apper. Men det er jo fordi skjermen er så latterlig dårlig på ipad2, og ikke noe annet. Nei? Skjermen på ipad2 funker jo fint så lenge man laster ned apper tilpasset ipad, er bare iphone-apper som ser dårlig ut i ipad2. 1
AnonymBruker Skrevet 29. mai 2012 #10 Skrevet 29. mai 2012 Nei? Skjermen på ipad2 funker jo fint så lenge man laster ned apper tilpasset ipad, er bare iphone-apper som ser dårlig ut i ipad2. og vet du hvorfor de gjør det? Fordi skjermen på ipad2 har dårlig oppløsning, faktisk verre enn på iphone. De samme iphone apper ser helt fine ut på ipad3, det er jo det jeg sier.
AryaUnderfoot Skrevet 29. mai 2012 #11 Skrevet 29. mai 2012 Fins noe som heter instapad men det er ingen fullgod erstatning for appen som fins til iPhone/android.
Gjest Mildrid Skrevet 2. juni 2012 #12 Skrevet 2. juni 2012 og vet du hvorfor de gjør det? Fordi skjermen på ipad2 har dårlig oppløsning, faktisk verre enn på iphone. De samme iphone apper ser helt fine ut på ipad3, det er jo det jeg sier. Jadajada, men de fleste kommer vel neppe til å kjøpe ny iPad kun for Intagram, tror du ikke? Altså ønsker vi oss ny og bedre tilpasset app. 2
AnonymBruker Skrevet 2. juni 2012 #13 Skrevet 2. juni 2012 Rart så mange tråder skal spore av temaet...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå