AnonymBruker Skrevet 26. mai 2012 #1 Skrevet 26. mai 2012 Jeg er nettop ferdig med en eksamen og skal begynne å lese til neste.. Det er super fint vær og jeg har satt inne hele uken og lest til eksamen jeg nettop har hatt.. Jeg går på lærerutdanningen og skal ha eksamen i matte muntlig om 1.5 uke.. Jeg liker ikke matte, så det hjelper ikke akkurat på motivasjonen.. Noen tips til å komme i gang og til å lære mest mulig på kortest mulig tid? Jeg vil ut i fin været!! Har ikke engang funnet frem bøkene enda:P
AnonymBruker Skrevet 26. mai 2012 #3 Skrevet 26. mai 2012 Og der var en time gått.. Har iallfall funnet frem bøkene om ikke annet..
AnonymBruker Skrevet 27. mai 2012 #5 Skrevet 27. mai 2012 Les i en halvtime, belønn deg selv med is/kald drikke/sol/tv/internett i et kvarter.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå