Gå til innhold

Høres dette bra ut i en bok?!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Boken skal handle om den lille prinsessen Tyriss og den 15 år eldre broren hennes kronprins Tyross av svartdrageklanen som må rømme etter de onde gnarkene har utslettet familien deres. Så ender de opp i en paladin orden som heter St.Brutus hvor den lille jenta blir opplært som magiker/cleric og broren blir opplært som paladin. Der møter de Aidan som blir deres nærmeste venn.og så følger vi livet til Tyross og >Tyriss hvordan det går med dem!og at Tyriss har tilfeldigvis arvet faren sin evne å kunne forvandle seg til drage når hun vil:)

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Dette blir en bestselger, vettu! :tommelopp:

Gjest Frk.Poppins
Skrevet (endret)

:popcorn:

Edit: Er ikke noe fan av fantsybøker, men er likevel gla i bøker, og vil selv skrive bok en gang forhåpentligvis så jeg henger meg på for å høre hvordan det går med serien din:) Har du fått skrevet mye? Har du jobbet med dette lenge?

Endret av Frk.Poppins
AnonymBruker
Skrevet

Tips til tittel: du kan kalle den A song of ice and fire med undertittelen: skrevet av noen som ikke kan å formulere seg. ;))

  • Liker 3
Skrevet

HAr jobbet i noen uker med boken på fritiden, og navn og ideer popper opp.

Tittelen på bok 1 skal være Dragen og Paladinen!Serien: Sagaen om Drageætten !

Skrevet

Tja, hørtes ikke veldig nytt ut akkurat? Føler jeg har lest slike bøker mange ganger før når jeg var yngre. Tror nok ikke jeg ville synes at denne boken var unik.

  • Liker 2

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...