Gå til innhold

ESTA søknad for innreise til USA


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har ikke hatt det med når jeg har reist, iallefall.

Skrevet (endret)

Mener det ikke skal være nødvendig i utgangspunktet, men kan jo hende det kan være greit å ha det nummeret av en eller annen grunn. Jeg og mannen tok med sist bare for å være sikker :) men noe offisielt papir-bevis er det vel ikke nei

Endret av Shoes
Skrevet

Nei, det er ikke nødvendig.

Skrevet

Har tatt det med for sikkerhets skyld jeg.

Skrevet

Jeg hadde det ikke med da jeg reiste, gikk helt fint. :)

:heks:

Skrevet

Har tatt det med for sikkerhets skyld jeg.

Jeg og.

AnonymBruker
Skrevet

Det var ingen som spurte etter det da jeg var i usa nå. Virker som det blir lagt inn elektronisk, koblet til passnummeret. Så når de scanner passet så ser de at du har ESTA-registrert deg.

Men jeg er litt opptatt av full kontroll når jeg reiser, så hadde nå med en utskrift i veska just in case :)

AnonymBruker
Skrevet

Det STÅR jo på siden at det ikke er nødvendig med utskrift.

Skrevet

Det STÅR jo på siden at det ikke er nødvendig med utskrift.

Ja det står det. Men det kan jo skje glipper i systemer som man ikke råder over og skulle man være så uheldig at det f.eks var noe galt med datasystemet står man der. Bedre å helgarde seg. Det papiret tar ikke så mye plass i håndbagasjen.

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...