Gå til innhold

Møtes i fylla vs. edru


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Har dere opplevd å treffe noen på byen(ikke grisefylla men greit brisen)og hatt kjempebra kjemi,for så å oppleve at det mangler totalt kjemi når dere har møttes edru senere?

Videoannonse
Annonse
Gjest Tidssone
Skrevet

Selvsagt. Jeg er et lite sjarmtroll når jeg er brisen. I det øyeblikket klokken slår midnatt, forvandler vognen min seg til et gresskar osv.

Har bare ikke mistet glass-skoen min ennå.

Skrevet

Har dere opplevd å treffe noen på byen(ikke grisefylla men greit brisen)og hatt kjempebra kjemi,for så å oppleve at det mangler totalt kjemi når dere har møttes edru senere?

Haha, mange ganger! Det er ikke et ukjent fenomen tror jeg. Folk blir mer utadvendte med alkohol vet du :P

  • Liker 1
  • 1 måned senere...
Skrevet

Heheheh ja... I fylla er jeg tusen ganger mer utadvendt, og da "elsker" jo alle meg.

Her forleden hadde jeg tre gutter hengende over meg i baren, som maste i vei og var verdens beste venner,

spesielt han ene som jeg hadde en flørt med. Møtte de dagen etterpå - og det var som om det aldri hadde skjedd :P

Man har ekte venner - og så har man venner når man er ute.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...