AnonymBruker Skrevet 11. mai 2012 #1 Skrevet 11. mai 2012 Hei Jeg fikk en liten baby for et par måneder siden og har siden da ikke gått ned et gram. Jeg gikk opp godt 20 kg og trenger virkelig hjelp til å gå ned igjen. Hovedproblemet mitt er magen, jeg er nødt til å trene opp nederste delen av magen for den ser helt fæl ut. Men hvordan gjør jeg det?? Hva slags øvelser er det beste jeg kan gjøre? Kunne og trengt å stramme opp rumpa litt og Så hvis dere har noen øvelser som passer bra der så hadde jeg blitt kjempeglad Hvis dere vet om noen videoer på feks youtube som viser øvelsene så hadde det vært veldig greit. Jeg er ikke et treningsmenneske så jeg har ikke så god peiling. Alle tips og forslag mottas med stooor takk.
prinsesseM Skrevet 11. mai 2012 #2 Skrevet 11. mai 2012 Hei Jeg fikk en liten baby for et par måneder siden og har siden da ikke gått ned et gram. Jeg gikk opp godt 20 kg og trenger virkelig hjelp til å gå ned igjen. Hovedproblemet mitt er magen, jeg er nødt til å trene opp nederste delen av magen for den ser helt fæl ut. Men hvordan gjør jeg det?? Hva slags øvelser er det beste jeg kan gjøre? Kunne og trengt å stramme opp rumpa litt og Så hvis dere har noen øvelser som passer bra der så hadde jeg blitt kjempeglad Hvis dere vet om noen videoer på feks youtube som viser øvelsene så hadde det vært veldig greit. Jeg er ikke et treningsmenneske så jeg har ikke så god peiling. Alle tips og forslag mottas med stooor takk. Søk på "butt bible" på youtube, og så tar du det første levelet syns det er ganske tungt, og mange sier de ser veldig mye resultater av det!
AnonymBruker Skrevet 12. mai 2012 #3 Skrevet 12. mai 2012 Takk for svar Det så hardt ut, men da virker det fothåpentligvis.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå