Alfa Skrevet 9. mai 2012 #1 Skrevet 9. mai 2012 Jeg har lyst til å ta løpetesten i en av löplabbet-butikkene. Speilkassen tror jeg kan være smart siden jeg føler beina mine går innover, og det vil derfor være fint å få se hvordan bena mine egentlig ser ut. Har noen vært der og tatt denne testen? Kjøpte du sko etterpå? Var det verdt det? Skoene er ganske dyre der... jeg vil ikke blakke meg for ingenting
Dragonfly84 Skrevet 9. mai 2012 #2 Skrevet 9. mai 2012 Ooh, dette lurer jeg også på. Er det to forskjellige tester, for om man vil kjøpe sko eller såler? Kan man gjøre begge deler samtidig? Sålene mine er snart utslitte så jeg trenger nye overproneringssåler også.
LittleJ Skrevet 9. mai 2012 #3 Skrevet 9. mai 2012 Har ei venninne som gjorde det, hu var kjempefornøyd hvertfall!
Gjest Daenerys Skrevet 9. mai 2012 #4 Skrevet 9. mai 2012 Absolutt verd det! Fant ut at jeg overpronerer, og fikk prøve 3 par sko som var spesielt til dette problemet. Jeg gikk tilbake neste gang jeg skulle ha sko, og kommer til å dra til Løplabbet i lang tid fremover
LadyStarlight Skrevet 9. mai 2012 #5 Skrevet 9. mai 2012 Jeg har gjort det. Stod først på speilkasse for å finne ut hva slags fot jeg hadde, deretter fant han fram sko som passet til meg. Prøvde å løpe med alle, mens man filmet løpesettet for å finne den som var best for meg Ble fornøyd jeg, kjøpte det paret vi kom fram til.
Inwe Skrevet 9. mai 2012 #6 Skrevet 9. mai 2012 De har løpetest på G-max også (iallefall på storo), jeg vet ikke noe om den sånn egentlig, siden jeg ikke har testet den selv, men ei venninne av meg fant iallefall gode sko etter den. Er litt billigere på g-max iallefall
-Englefjes- Skrevet 9. mai 2012 #7 Skrevet 9. mai 2012 Jeg kjøper alltid løpesko på Löplabbet. Skoene koster ikke noe særlig mer der enn i vanlige sportsbutikker, men de har nok litt dyrere (og bedre) modeller. Jeg synes ikke noe om å dra dit for å teste, få anbefalt sko og så kjøpe skoene en annen plass. Det mener jeg er å utnytte den gode servicen.
AnonymBruker Skrevet 9. mai 2012 #8 Skrevet 9. mai 2012 Dersom du bare skal ta testen så koster det vel noen kroner. Jeg tok testen da jeg ville investere i skikkelige joggesko som passet min fot og bruk. Er kjempefornøyd med hjelpen jeg fikk. Sørg for at det er en voksen person som hjelper deg. Var ei ung jente der første gangen og hun hadde peiling, men jeg fikk bedre hjelp av den voksne da jeg kom tilbake for 2. gang. Mine sko kostet "bare" 1300 kr og det var faktisk de som passet meg best.
Kalas Skrevet 9. mai 2012 #9 Skrevet 9. mai 2012 Det koster 250 kr å ta testen dersom du ikke kjøper sko. Men du kan alltids spare på kvitteringen og få pengene trukket fra dersom du kommer tilbake og kjøper sko en annen dag. Jeg planlegger snart nytt besøk, trenger nye sko. Må bare få feriepenger først...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå