Gjest Sjarmen Skrevet 9. mai 2012 #1 Skrevet 9. mai 2012 Hei, ser dette bra ut for en kvinne som er er lite aktiv, (ca 20min dagen)eller er det for mye? Frokost 2 brødskiver med varierende pålegg 1 egg Lunsj 2 brødskiver med varierende pålegg 1 frukt Middag 1 porsjon (f.eks. 2dl ferdigkokt ris, 1 kyllingfilet, grønnsaker og 0,5 dl saus) Kvelds 250g cottage cheese
OhMickey Skrevet 9. mai 2012 #3 Skrevet 9. mai 2012 Det er ikke for mye, heller litt for lite. Kan være greit å logge maten på ex diett.no om du er usikker på hvor mye kalorier du trenger/får i deg. Ville byttet ut brødet(hvertfall ett av måltidene) med noe annet for å se mer fremgang og for å gi kroppen sunnere næringsstoffer. Hva med skyr, havregrynsgrøt eller knekkebrød til frokost?
Gjest Sjarmen Skrevet 9. mai 2012 #4 Skrevet 9. mai 2012 Det er ikke for mye, heller litt for lite. Kan være greit å logge maten på ex diett.no om du er usikker på hvor mye kalorier du trenger/får i deg. Ville byttet ut brødet(hvertfall ett av måltidene) med noe annet for å se mer fremgang og for å gi kroppen sunnere næringsstoffer. Hva med skyr, havregrynsgrøt eller knekkebrød til frokost? Hvor mange knekkebrød burde jeg bytte ut brødskivene til frokosten med da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå