AnonymBruker Skrevet 7. mai 2012 #1 Skrevet 7. mai 2012 Jeg leter etter falske vipper som man kan legge til på en diskre måte men samtidig gir ett greit resultat. Kan dette oppnås med disse enkelt vippene som liksom er stykket opp om dere skjønner? Og at man da kan klippe dem til og slikt? Syns ikek det er noe fint når man ser at det er fake så jeg vil ikke kjøpe vipper som er hele, eller kanskje det går også?
AnonymBruker Skrevet 7. mai 2012 #2 Skrevet 7. mai 2012 Til hverdags så syns jeg det er finest med sånne hjørnevipper eller halvvipper som man kunn fester i ytre øyekrok. Min lenke
FantasDick Skrevet 7. mai 2012 #3 Skrevet 7. mai 2012 Punktvipper gir et ganske naturlig resultat, synes jeg. Enkelt å bare sette på et par stykker, eller å bygge videre for en mer dramatisk look.
AnonymBruker Skrevet 7. mai 2012 #4 Skrevet 7. mai 2012 Takk dere to, de selger sånne punktvipper på Lindex og Hm eller?
Mango Skrevet 7. mai 2012 #6 Skrevet 7. mai 2012 (endret) Punktvipper er uten tvil det beste, dersom det skal være så naturlig som mulig. Har ikke selv prøvd vipper fra HM eller Lindex, men vet de har brukbare på Cubus, Vita eller frisørsalonger. Anbefaler deg i tillegg til å bruke svart vippelim, da det vil gå naturlig inn i vippene. Man kan fint klippe lengden på disse, men ikke med tanke på bredden. Endret 7. mai 2012 av Muffesk
kjole100 Skrevet 7. mai 2012 #7 Skrevet 7. mai 2012 Går fint ann å bruke billigvipper (hm, ebay osv) Det viktigste er egentlig limet. Duo-vippelim er veldig bra og fåes kjøpt på Cubus til rundt en hundrelapp
FantasDick Skrevet 7. mai 2012 #8 Skrevet 7. mai 2012 Jeg kjøper punktvippene fra Depend (som jeg linket til) på Cubus, eller Spar Kjøp av alle steder. Har ikke prøvd noen andre merker.
Wonders Skrevet 8. mai 2012 #9 Skrevet 8. mai 2012 (endret) Jeg kjøper vipper fra over alt der jeg reiser... Thailand er fantastisk for slikt vettu. Og det er limet som må ha kvalitet. Jeg handlet en på http://www.visage.no/, var innom butikken dems, og var i himmelen !!! Netsiden er ikke fin. Men limet er så sterkt at øynene tårer opp om vil automatisk lukke seg... Jeg har nå lært at en våt/fuktet bomulspad er grei å ha i tilfelle...som jeg kan legge nær våtkanten . Punktvipper har det med å snu seg og vri seg for meg, og jeg liker ikke å styre så mye med dette, blir så rød å sliten av å måtte ta av alt å starte på nytt. Det viktigste når det kommer til vippene er at du klipper de til så de ikke blir for lange. (jeg har små øyne da ) Og klipp kun vippen på den delen som skal være ved øyekroken, da den ytterste delen skal være lange og fine. Om det skal se naturlig ut tar jeg ikke på mascara. Trenger faktisk ikke det. Endret 8. mai 2012 av Wonders
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå