Jelly Skrevet 27. januar 2004 #1 Skrevet 27. januar 2004 Har fått to pelskåer i gave av kjæresetn til min bestemor. Men jeg hater pels (hysjhysj). Jeg har dessuten tre bunader, uten skjorter riktignok, som jeg vil bli kvitt. Hvor er det best å selge sånt? Ingen pelsforhandlere vil ha kåpene.
Gjest Moonshadow Skrevet 27. januar 2004 #2 Skrevet 27. januar 2004 Tenn på pelskåpene :evil: Se her!!! http://www.petatv.com/tvpopup/Prefs.asp?video=furfarm
Jelly Skrevet 27. januar 2004 Forfatter #3 Skrevet 27. januar 2004 Tenkte på det, men jeg trenger penger Og ikke f om jeg kommer til å vise meg ute i huden til en sel. Eller en mink.
Gjest Moonshadow Skrevet 27. januar 2004 #4 Skrevet 27. januar 2004 Se på linken ovenfor.. Jeg synes de som tjener penger på slikt bør skjemmes!!
orakel Skrevet 27. januar 2004 #5 Skrevet 27. januar 2004 Du kan jo forsøke Kvinneguidens Markedsplass Men hvorfor tok du i mot kåpene når du ikke vil ha dem? Er ikke det beste å gi dem tilbake da? Blir jo ikke særlig hyggelig for denne personen å få vite at du solgte kåpene.
Jelly Skrevet 27. januar 2004 Forfatter #6 Skrevet 27. januar 2004 Hmmm. Noen gang fått noe sååååå fint av en gammel dame som hun bare VILLE at du skulle ha, og sagt nei? Jeg har tre andre kåper jeg ha fått av henne som ikke er pels, og hun kommer aldri til å spørre etter dem. Hun skal selvsagt ikke vite om det, men jeg vil ikke ha dem i skapet. Samboern fikk allergisk reaksjon av den ene. Umoralsk, ja, men hva skal jeg gjøre? Jeg trenger pengene.
Gjest Moonshadow Skrevet 27. januar 2004 #7 Skrevet 27. januar 2004 Jeg har i allefall ingen respekt for folk som er interisert i å tjene penger på slikt. Hadde jeg hatt en pels og blitt tilbytt en million for den, hadde jeg alikevell tent på den. Noe så lavt hadde jeg aldrig kunnet gjort. Menmen... håper du har god samvittighet da, jeg hadde skjemtes. http://www.petatv.com/tvpopup/Prefs.asp?video=furfarm
Lava Skrevet 27. januar 2004 #9 Skrevet 27. januar 2004 Det var da strengt tatt ikke hva du mente om pels, TinaK, som Jelly lurte på. Jeg ville også prøvd qxl. Bunadene kan du f.eks. annonsere til salgs i Hjemmet.
Gjest Moonshadow Skrevet 27. januar 2004 #10 Skrevet 27. januar 2004 Det var da strengt tatt ikke hva du mente om pels, TinaK, som Jelly lurte på. Jeg ville også prøvd qxl. Bunadene kan du f.eks. annonsere til salgs i Hjemmet. Dette er et diskusjonsforum da.. Må da vel få lov til å si sine meninger når noen lurer på hvor de kan få solgt pels.
Lava Skrevet 27. januar 2004 #11 Skrevet 27. januar 2004 Dette er et diskusjonsforum da.. Må da vel få lov til å si sine meninger når noen lurer på hvor de kan få solgt pels. Det var jo ikke lagt ut som en diskusjon. Temaet her er ikke pels, men salg. Du kan kanskje opprette en egen tråd om hvor mye du er imot pels, dersom du føler for det.
Gjest Moonshadow Skrevet 27. januar 2004 #12 Skrevet 27. januar 2004 Temaet var kanskje ikke lagt ut so en diskusjonstråd, men det er like fult et diskusjonsforum du la den ut i.
Jelly Skrevet 27. januar 2004 Forfatter #13 Skrevet 27. januar 2004 Tenkte på qxl, men der ligger det ti minkpelser allerede som ikke har fått noen bud. Kanskje Hjemmet hadde vært en ide for det hele? Skal få et prisanslag fra en pelshandler først. Eller er det noen her som har greie på sånt?
~Moon~ Skrevet 27. januar 2004 #14 Skrevet 27. januar 2004 Temaet var kanskje ikke lagt ut so en diskusjonstråd' date=' men det er like fult et diskusjonsforum du la den ut i.[/quote'] Hvorfor kan du ikke spare deg slike kommentarer når det ikke blir lagt ut som diskusjon og la vær å ødelegge tråden hennes, når det ikke er ditt syn på pels hun spør om ? Vi har skjønt at dette gjør deg forbanna nå.
Gjest Moonshadow Skrevet 27. januar 2004 #15 Skrevet 27. januar 2004 Jeg har forstått hva hun ville ha hjelp til, menjef har rett til å si min mening om saken. Jeg var egentlig ferdig med det, men må jo svare dere da, som like fult som meg ødelegger tråden hennes....
Jelly Skrevet 27. januar 2004 Forfatter #16 Skrevet 27. januar 2004 TinaK: Jeg er helt enig med deg ang. pels, men jeg har ikke lyst til å tenne på dem. Bare bli kvitt dem. Dersom pengene fra salget kan hjelpe meg til å slippe å låne penger til folkehøgskole, hadde jo det vært nydelig. Vi kan jo starte en anti-pels tråd?
Gjest Moonshadow Skrevet 27. januar 2004 #17 Skrevet 27. januar 2004 TinaK: Jeg er helt enig med deg ang. pels, men jeg har ikke lyst til å tenne på dem. Bare bli kvitt dem. Dersom pengene fra salget kan hjelpe meg til å slippe å låne penger til folkehøgskole, hadde jo det vært nydelig. Vi kan jo starte en anti-pels tråd? Det var det jeg fikk inntrykk av, at du var i mot pels, derfor jeg like godt sa hva jeg mente Regnet med at du tålte det ettersom du virket som å mene noe av det samme selv. Vi kan godt starte en antipels tråd :D
Saga Skrevet 27. januar 2004 #18 Skrevet 27. januar 2004 Ja, men så gjør det da. Jelly: Prøv QXL, du kan jo sette minstebud så du er sikker på at du ikke selger den for for lite og så krever du forhåndsbetaling så du ikke lures :blunke:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå