liv Skrevet 26. januar 2004 #1 Skrevet 26. januar 2004 jeg har fått en rebus på sms av ei venninne som hun har fått av sin svigermor som ikke vil gi oss svaret. Og nå går vi snart på veggen.. 1. Fisk men ingen fjord! 2.Vidde men ingen rein. 3. Brud men ingen kjole... Plass og navn på en person..
Gjest bare lille meg... Skrevet 26. januar 2004 #2 Skrevet 26. januar 2004 jeg har fått en rebus på sms av ei venninne som hun har fått av sin svigermor som ikke vil gi oss svaret. Og nå går vi snart på veggen.. 1. Fisk men ingen fjord! 2.Vidde men ingen rein. 3. Brud men ingen kjole... Plass og navn på en person..
Usikker Skrevet 29. januar 2004 #5 Skrevet 29. januar 2004 Altså - svaret skal det være en STED + NAVN på en person??
liv Skrevet 30. januar 2004 Forfatter #7 Skrevet 30. januar 2004 Altså - svaret skal det være en STED + NAVN på en person?? Ja jeg tolker det sånn i allefall
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå