AnonymBruker Skrevet 1. mai 2012 #1 Skrevet 1. mai 2012 Så en foundationkost fra Shiseido på flyplassen, men hadde ikke pengene til å kjøpe den. Den virket veldig god, men lurer på om noen har erfaring med den? Er den god? Gidder ikke å bruke over 400 kr på en børste som kanskje ikke er så bra som jeg tror.. Denne mener jeg: http://cafemakeup.com/wp-content/uploads/2011/08/Shiseido-Perfect-Foundation-Brush1-1024x680.jpg
Gjest Cuntzilla Skrevet 1. mai 2012 #3 Skrevet 1. mai 2012 Jeg har den, den er supergod! Beste foundationkosten jeg har prøvd, men nå har jeg ikke prøvd så veldig mange altså, alltid brukt mest svamp eller fingre. Men ble anbefalt denne og det er et av de bedre kosmetikk-kjøpene mine i livet. Verdt pengene. Koster mindre enn 400 på ebay da Det er nesten som man kunne dyppet den i hvilken som helst foundation og dottet den på huden og fått et perfekt airbrushed resultat. Den har 4.6 (av 5) på makeupalley.com, du kan også lese anmeldelser der. Det eneste noen klager på er størrelsen, den er jo ganske liten sammenlignet med mange andre foundationkoster og jeg bruker lengre tid enn vanlig på å legge foundation når jeg bruker den. Men man får bedre presisjon med den størrelsen, så jeg ofrer gjerne noen ekstra minutter på det.
AnonymBruker Skrevet 1. mai 2012 #4 Skrevet 1. mai 2012 Jeg har den, den er supergod! Beste foundationkosten jeg har prøvd, men nå har jeg ikke prøvd så veldig mange altså, alltid brukt mest svamp eller fingre. Men ble anbefalt denne og det er et av de bedre kosmetikk-kjøpene mine i livet. Verdt pengene. Koster mindre enn 400 på ebay da Det er nesten som man kunne dyppet den i hvilken som helst foundation og dottet den på huden og fått et perfekt airbrushed resultat. Den har 4.6 (av 5) på makeupalley.com, du kan også lese anmeldelser der. Det eneste noen klager på er størrelsen, den er jo ganske liten sammenlignet med mange andre foundationkoster og jeg bruker lengre tid enn vanlig på å legge foundation når jeg bruker den. Men man får bedre presisjon med den størrelsen, så jeg ofrer gjerne noen ekstra minutter på det. Tusen takk for svar! Ja, testet den på handa, og den virket supergod! Må nesten løpe og kjøpe nå, hehe!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå