Gå til innhold

HVORDAN SPARE TIL LANGT HÅR?


Anbefalte innlegg

Gjest nysgjerrigperen
Skrevet

Har nettop klippet av alt slitt hår! Nå skal jeg begynne å spare. Hva kan jeg gjøre for unngå at tuppene slites? Hvilke produkter bør jeg bruke? Hvor ofte bør jeg stusse håret, og hvor mye? Holder det f.eks. med en halv cm hver tredje måned? :)

Er det sant at man bør vaske det minst mulig?

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Du bør klippe det når det begynner å bli slitt, hvorfor skal du klippe før?

Gjest Solstråla88
Skrevet

Jeg har klippet håret hver 8 uke de siste 5 årene, for og forindre at det blir slitt, at tuppene splitter seg og spiser seg oppover.

Produktene spiller jo også en rolle. Bruk gode produkter som passer ditt hår, og din hodebunn, prøv og kure håret ca 2-3 ganger i uka i starten, for så og evt trappe ned. Jeg kurer en gang i uka, og hos frisøren når jeg er der. Bruker forøvrig joico k pak serien i shampo og balsam, og kms moisterrepair hårkur, tilslutt bruker jeg joico k pak split end og morrocan oil.

De to sistnevnte har gjort underverker for håret mitt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...