Mina25 Skrevet 18. april 2012 #1 Skrevet 18. april 2012 Har sett litt på Akta Graco Fusio Stroller trille og har tenkt å kjøpe den. Liker at den er vendbar, men har ingen erfaringer med vognen. Noen her som kan hjelpe meg?
Loppe Skrevet 18. april 2012 #2 Skrevet 18. april 2012 Jeg har en graco mirage trille. Er fornøyd med den ihvertfall.
Loppe Skrevet 18. april 2012 #3 Skrevet 18. april 2012 De vognrne er ganske like tror jeg. Eneste jeg kan bemerke er t den er litt kort i ryggen. Guttn min er så lten, men ville ikke valgt den til en lang unge.
Mina25 Skrevet 18. april 2012 Forfatter #4 Skrevet 18. april 2012 Takk for svar Nå er ikke snuppa mi så veldig lang, så kanskje vi bare skal gå for den vogna!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå