Elle Melle Skrevet 21. januar 2004 #1 Skrevet 21. januar 2004 Er det ingen her i verden som bruker spray-deo lenger? Har akkurat funnet ut at de har sluttet å lage Sterilan 24 som jeg har brukt i årevis . Jeg har så liten lyst til å bruke roll-on fordi den bruker så lang tid på å tørke, og setter oftere merker på klærne. Var superfornøyd med sterilan... Jeg har prøvd den fra Nivea, men den lukter så sterk "såpelukt" synes jeg. Så til det egentlige spørsmålet: Er det noen som vet om noen bra spray-deoer som lukter godt? Utrolig takknemlig for svar! *trist og lei og snart litt svett Elle Melle*
Tusenogtredve Skrevet 21. januar 2004 #2 Skrevet 21. januar 2004 Vet ikke om noen deo-spray som lukter godt, men apotekene har Stop 24 som er uten lukt... Den er veldig effektiv, og det er greit å kunne variere den med en lett parfyme i tillegg.
Elle Melle Skrevet 21. januar 2004 Forfatter #3 Skrevet 21. januar 2004 Jamen, er ikke det en roll-on da?
Tusenogtredve Skrevet 22. januar 2004 #4 Skrevet 22. januar 2004 Den finnes både som spray og roll-on.
Elze Skrevet 22. januar 2004 #5 Skrevet 22. januar 2004 Jeg synes Adidas sin spraydeo i hvit flaske er god. Den er mild, men effektiv og lukter godt.
Elle Melle Skrevet 22. januar 2004 Forfatter #6 Skrevet 22. januar 2004 Høres ut som et godt tips! Vet du hvor de selger Addidas spray-deo? Har sett roll-on i butikken (og den lukter deilig) men aldri spray.
Elze Skrevet 22. januar 2004 #7 Skrevet 22. januar 2004 Jeg har kjøpt min i vanlig dagligvare, men det er en stund siden. Rimi stormarked er det snakk om, så kanskje hvis du prøver en dagligvare med litt godt utvalg. Ellers tror jeg de har den på Vita og ganske sikkert på Cubus. Lukter som den hvite rollonen til Adidas, så hvis du liker den bør jo sprayen bli en suksess
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå