Gjest Anonymous Skrevet 21. januar 2004 #1 Skrevet 21. januar 2004 Min kjæreste/elsker blir i perioder så altfor lett sår på tuppen! -På undersiden der forhuden er festet blir det små revner under samleie, noe som er svært ubehagelig for ham. Det fører til at vi er sååå forsiktige, og så går og venter og venter på at han skal "gro sammen" igjen... :-? Dette har vel de fleste mannfolk kjennskap til? Men jeg mener han er mer ømfintlig enn mine tidligere erfaringer. -Er våt nok, og vi har også brukt glidekrem i tillegg. Jeg har lurt på om forhuden hans kan være for trang? Hva gjør dere gutter i slike tilfeller???
Gyldenløwe Skrevet 21. januar 2004 #2 Skrevet 21. januar 2004 Egentlig litt ukjent for meg. Kan jo bli smått sår ved heftig aktivitet jeg og, men det skal ganske mye til. Høres ut som en liten tur til legen ville være lurt. Trang forhud har jeg hatt selv, men før jeg fikk sjansen til å bli sår ved samleie hadde det gått seg til gjennom mange års ivrig selvbesudling
Miranda Skrevet 21. januar 2004 #3 Skrevet 21. januar 2004 Jeg synes også et legebesøk ville være en god idé...
Gjest Anonymous Skrevet 21. januar 2004 #4 Skrevet 21. januar 2004 -Ja, jeg har også bedt han gå til legen med "den". Hittil har han blåst det bort, men jeg skal vise ham innleggene! ja, for dette blir kjedelig i lengden... Og han skulle forlengst vært ferdigherdet!
Gjest Anonymous Skrevet 22. januar 2004 #6 Skrevet 22. januar 2004 Høres ut som sopp-infeksjon! Jenter får også ømfintlig hud av det, og kan lett sprekke og få små sår! Evt. bør dere sjekke etter kjønnsvorter! Kan være så små at de ikke synes med det første! Prøv med en sopp-salve og se om det blir bedre! Ellers er det slett ikke dumt å ta en tur til legen for å finne det ut 100%! Lykke til!
Gjest Pendler Skrevet 4. februar 2004 #7 Skrevet 4. februar 2004 Høres ut som sopp-infeksjon! Takk for svar! Det VAR soppinfeksjon! Jeg forlangte at han skulle gå til lege. Måtte overtale litt, og han gikk vel helst for min skyld... Det var en ikke-overførbar, men helt "privat" soppinfeksjon. Han mener selv at han kan ha hatt den mer og mindre aktiv i årevis. Nå er han utstyrt med salve, og om tre uker... :blunke:
Elle Melle Skrevet 4. februar 2004 #8 Skrevet 4. februar 2004 Tips til menn som får lett soppinfeksjon for å forhindre tilbakefall: Skyll tissen etter samleie. IKKE vask med såpe, bruk noe med sur ph, gjerne Lactacyd uten parfyme. Noen har nytte av å smøre den med en sur hudkrem, f.eks. HTH når man merker symptomer på sårhet.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå