AnonymBruker Skrevet 7. april 2012 #1 Skrevet 7. april 2012 Jeg er på utkikk etter en ny foundation, og lurer på om dere har noen tips til en som ikke er veldig dyr. Helst ikke over 200kr. Kan gjerne kjøpes på nettet. Fellunique osv.
AnonymBruker Skrevet 7. april 2012 #2 Skrevet 7. april 2012 Jeg er på utkikk etter en ny foundation, og lurer på om dere har noen tips til en som ikke er veldig dyr. Helst ikke over 200kr. Kan gjerne kjøpes på nettet. Fellunique osv. Fint hvis du kan si litt om hvilken hudtype du har, hvor lys/mørk huden din er og hvor mye dekkevne du trenger
AnonymBruker Skrevet 7. april 2012 #3 Skrevet 7. april 2012 Har vel litt sånn blandingshud. Tørr, men kan bli blank. Har litt urenheter så vil gjerne ha ganske god dekkevne, men ikke se ut som en maske. Bruker ikke foundation til hverdags, så det blir til festbruk ANg hudfarge vil jeg si vanlig bleik Ikke super lys, men typisk nordisk.
Månestråle** Skrevet 7. april 2012 #4 Skrevet 7. april 2012 Anbefaler Maybellines "Fit me". Syns den var ganske bra til billigmerke å være- 1
Gjest BabyBlue Skrevet 7. april 2012 #5 Skrevet 7. april 2012 Liker veldig godt mineralfoundationen fra Mineral Hygienics. Ganske billig, men er viktig å påføre den med en skikkelig børste for godt resultat (og da går det nok over 200 kr). Dekker godt, ser naturlig ut, og gir deg ikke urenheter. Eneste ulempen er at du ser ganske hvit ut på bilder med den, noe som kanskje er et problem siden du skal bruke det mest på fest...?
PuppyEyees Skrevet 7. april 2012 #6 Skrevet 7. april 2012 Veldig fornøyd med e.l.f, men nå bruker jeg nesten ikke sminke. Ville tatt meg en tur på H&M eller lindex/cubus og prøvd der. Vita har også masse. Spør om hjelp
mari4ever Skrevet 7. april 2012 #7 Skrevet 7. april 2012 Jeg er på utkikk etter en ny foundation, og lurer på om dere har noen tips til en som ikke er veldig dyr. Helst ikke over 200kr. Kan gjerne kjøpes på nettet. Fellunique osv. Maybelline superstay 24 h foundation e veldig god. ser naturlig ut, dekker bra. sitter også bra på huden:)
AnonymBruker Skrevet 8. april 2012 #8 Skrevet 8. april 2012 Tusen takk! Jeg skal absolutt ta en titt på de som er nevnt. Glemte forretsen å si at jeg ikke er så fan av pudder foundation, så det er flytende jeg helst vil ha.
AnonymBruker Skrevet 14. april 2012 #9 Skrevet 14. april 2012 Veldig fornøyd med e.l.f, men nå bruker jeg nesten ikke sminke. Ville tatt meg en tur på H&M eller lindex/cubus og prøvd der. Vita har også masse. Spør om hjelp Får du urenheter av de fr elf?
Gjest "gjest" Skrevet 15. april 2012 #10 Skrevet 15. april 2012 Anbefaler Maybellines "Fit me". Syns den var ganske bra til billigmerke å være- Enig. 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå