AnonymBruker Skrevet 3. april 2012 #1 Skrevet 3. april 2012 Kjæresten og jeg har funnet ut at vi skal ta en dagstur ut av Oslo i morgen (kan også overnatte én natt), men vi har ingen idé om hva vi skal gjøre! Har googlet og googlet, synes det er så vanskelig å orientere meg om områdene rundt Oslo og hva som er verdt å finne på. Vi kan gjøre alt fra museum til å gå tur, bare vi kommer oss ut av byen og får oppleve noe annet enn det vi ser til hverdags. Vi har bil, så det er ikke noe problem å måtte kjøre et par timer. Er det noen kloke hoder på KG som kan bidra med tips/brainstorming? God påske!
Veronica W Skrevet 3. april 2012 #2 Skrevet 3. april 2012 Hankø-området er veldig fint: http://www.hankohotell.no/innhold/102/ Ellers er Alby på Jeløya i Moss veldig fint:) Hvaler:)
AnonymBruker Skrevet 3. april 2012 #3 Skrevet 3. april 2012 Hankø-området er veldig fint: http://www.hankohotell.no/innhold/102/ Ellers er Alby på Jeløya i Moss veldig fint:) Hvaler:) Må si meg enig om Alby på Jeløya.
Mari*Nade Skrevet 3. april 2012 #4 Skrevet 3. april 2012 Dyrepark? Pakke sekken, kjøre ut i skogen/ på fjellet å grille? Losby Gods? http://www.aktivioslo.no/friluftsliv/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå