AnonymBruker Skrevet 31. mars 2012 #1 Skrevet 31. mars 2012 Jeg skal gifte meg i Lyngdal til sommeren. Og trenger hjelp til hva slags underholdning som brukes nå til dags??? Er liiv redd for at gjester/venner skal kjede seg utover kvelden.. Jeg har også vurdert å leie inn en DJ/sanger, er dette noe som pleier å være populært? Og er det noen i nærområdet her på sørlandet? Når det gjelder brudevals er det normalt at brudepar MÅ danse i bryllupet sitt?? Føler meg litt skeptisk til akkurat det der. Setter pris på hjelp!
Gjest Doh Skrevet 31. mars 2012 #2 Skrevet 31. mars 2012 Vi brukte bare anlegget som var på stedet, ingen av oss er glad i å danse og gadd derfor ikke prioritere musikk. Ingen som kjedet seg for det Så ikke føl noe press for å underholde gjestene dine, det er et selskap ikke en underholningskveld. Folk vil skravle og kose seg uansett. Ang bryllupsvals må dere ikke om dere ikke vil. Kan evt danse en roligdans og avtale med foreldre o.l at de skal komme ut på dansegulvet med dere etter hvert. Så slipper dere å danse en hel dans alene(for meg føltes det som en evighet, spesielt siden anlegget klikka og alt gikk litt til helvete)
Hariette Skrevet 1. april 2012 #3 Skrevet 1. april 2012 (endret) Det er liveband eller DJ som gjelder for å få en bra fest! Fjernet reklame Bond, adm Endret 29. november 2012 av Bond
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå