ringblomst Skrevet 17. januar 2004 #1 Skrevet 17. januar 2004 Har vært et herk å få til en dato som passer, og ikke minst ledige og gode plasser på Colosseum, men nå skal jeg endelig avslutte trilogien neste lørdag. Gleder meg ja .
Barbie Skrevet 17. januar 2004 #2 Skrevet 17. januar 2004 Hvis det er noen trøst, så har ikke jeg sett noen av dem!
Arkana Skrevet 17. januar 2004 #3 Skrevet 17. januar 2004 Vi så den forrige fredag, bestilte billettene tre dager før på internet og fikk perfekte plasser på Colosseum, ikke noe problem. Egentlig er jeg overhodet ikke noen Ringenes Herre-fan, men har utrolig nok sett alle tre filmene. Den første så jeg mest for å se hva det var, og syntes det var helt greit, ikke noe stort. De to siste så jeg mest for venners skyld, "alle" ville se dem, og jeg syntes ikke de var så ille at jeg ikke kunne holde ut, men jeg må innrømme at jeg strevde fælt den siste timen til "Atter en konge".
Bokalven Skrevet 17. januar 2004 #4 Skrevet 17. januar 2004 Hehe, jeg har sett LotR 9 ganger, TTT 9 ganger og RotK 4 ganger... ...så langt. Elsker filmene og bøkene!
Julie Skrevet 17. januar 2004 #7 Skrevet 17. januar 2004 Ikke jeg heller. Tanken på å sitte i ro i en kinosal i nesten 3 1/2 t gir meg mark i rævva.
Iselilja Skrevet 17. januar 2004 #8 Skrevet 17. januar 2004 Jeg skal se den til helga når søstra mi kommer på besøk.
monja Skrevet 18. januar 2004 #9 Skrevet 18. januar 2004 Jeg har ikke sett den - frister ikke med over tre timer på kino..... :x
Gjest Nicoline Skrevet 18. januar 2004 #10 Skrevet 18. januar 2004 Jeg har faktisk ikke sett noen av disse filmene. Og som Leo så ante jeg ikke hva en hobbit var før jeg søkte det opp på nettet etter at Kurt vant World Idol.
Charmina Skrevet 18. januar 2004 #11 Skrevet 18. januar 2004 Hei Har sett den i dag.......et ork å sitte å se på alle de orkene tjiihiii! Jeg lar meg liksom ikke fange helt da! Men jeg måtte få med meg den siste når jeg har sett de andre! Klems Charmina
Gjest Starya Skrevet 18. januar 2004 #12 Skrevet 18. januar 2004 Ikke jeg heller. Tanken på å sitte i ro i en kinosal i nesten 3 1/2 t gir meg mark i rævva. Denne siste filmen var den første jeg så på kino. Det var første gang jeg måtte forlate salen underveis for å tisse, syntes det var litt pussig, men tilskrev det at jeg hadde drukket mye den dagen. Da vi kom ut av salen fikk jeg sjokk da jeg så på mobilen (klokka), jeg ante ikke filmen varte så lenge! Trodde vi hadde sittet der i et par timer, jeg.
Gjest Joanna Skrevet 18. januar 2004 #14 Skrevet 18. januar 2004 Jeg har heller ikke sett "Atter en konge".
Tusenfryd Skrevet 18. januar 2004 #15 Skrevet 18. januar 2004 Jeg har heller ikke sett "Atter en konge". Ikke jeg heller. Ikke de to andre heller. Interesserer meg egentlig veldig lite, men jeg har jo skjønt at det er viktige referansepunkter i samfunnet - derfor skal jeg se dem stykkevis og delt på dvd.
Gjest Nicoline Skrevet 18. januar 2004 #16 Skrevet 18. januar 2004 Leo skrev: Hva er en/et/ei "ork"? Det er når det har gått så lang tid at de begynner å "despe"
Iset Skrevet 18. januar 2004 #17 Skrevet 18. januar 2004 Leo skrev: Det er når det har gått så lang tid at de begynner å "despe" eller rettere sagt, en av de "slemme" ekle fyrene i filmene. monstre.
ringblomst Skrevet 30. januar 2004 Forfatter #18 Skrevet 30. januar 2004 Nå er det nesten en uke siden jeg så "Atter en konge" og jeg syntes at det ikke var nødvendig med så mange "slutter". Men den skuffet ikke .
Gjest sexysadie Skrevet 30. januar 2004 #19 Skrevet 30. januar 2004 Jeg har ikke sett noen av Ringenes Herre filmene. Lest boka og det holder.
Gjest Pterodactylkake Skrevet 30. januar 2004 #20 Skrevet 30. januar 2004 Haha! Denne så jeg på i fårgårs, men den var vist filmet i en japansk kinosal. Og japsene tekstet. Eowyn ble oversatt med arwen :o there are 10000 orks on their way = There are 10000 OAKS on their way The evning star is fadig away = the evil star is failing again Very nasty place = Very nice place The soliders of Gondor = The soliders of Gandalf HAHAHAHAHAHAHAHHA AHHAAHAHAA Sier jeg nå bare! Stakkar, de blir angrepet av eik! Håhåhåå! Også når de ikke fikk med seg hva som ble sagt, utelot de heller ordene, eksempel "I am going to hello how are you" som et eks... hohoh Varte ikke filmen 3 og en halv time? Denne varte 2!! Tkke meg til vente på den kommer på dvd beibis!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå