AnonymBruker Skrevet 29. mars 2012 #1 Skrevet 29. mars 2012 Var i butikken også glemte jeg osten på benken i 2-3 timer. Det var en pakke med ferdigskivet ost. Jeg er gravid, og barna mine skal også spise den derfor er jeg ekstra bekymret. Er den blitt dårlig?
Gjest Tekola Skrevet 29. mars 2012 #2 Skrevet 29. mars 2012 Det der gjør vi til stadighet. Det skal gå helt fint!
AnonymBruker Skrevet 29. mars 2012 #3 Skrevet 29. mars 2012 Det er jo mange som har matpakke i hylla si i bhg og så står den der hele dagen, så blir ungen sulten utpå dagen og spiser det. Kan være alt fra oster til kjøtt. Tror ikke det blir gammelt så fort, altså! 1
Gjest navnelapp Skrevet 29. mars 2012 #4 Skrevet 29. mars 2012 Det går heilt fint, særleg viss den var uopna. Eg har mange gongar opplevd å kome heim frå jobb, tenåringen har laga seg ei skive rett etter at han kom heim i totida, og pålegget står framleis på benken når eg kjem heim. Det er grunnen til at vi aldri har servelat i huset, den hadde ikkje tolt det. Men med ost som attpåtil ikkje er opna hadde eg ikkje skjenka det ein einaste bekymra tanke.
venus_ Skrevet 29. mars 2012 #5 Skrevet 29. mars 2012 Ingen problem. De fleste typer ost tar ikke skade av å stå i romtemperatur over lang tid. 1
AnonymBruker Skrevet 1. april 2012 #6 Skrevet 1. april 2012 Ingen problem. De fleste typer ost tar ikke skade av å stå i romtemperatur over lang tid. Nemlig. Tvert i mot. De fleste oster blir bare bedre av det! 1
Fanta Exotic Skrevet 1. april 2012 #7 Skrevet 1. april 2012 Hvis en ost mugner, så kan man trygt skjære vekk osten med mugg og spise resten.. Matpakka mi ligger i veska i 4-5 timer med osteskiver før jeg spiser den.
pinar Skrevet 1. april 2012 #8 Skrevet 1. april 2012 Det går heilt fint, særleg viss den var uopna. Eg har mange gongar opplevd å kome heim frå jobb, tenåringen har laga seg ei skive rett etter at han kom heim i totida, og pålegget står framleis på benken når eg kjem heim. Det er grunnen til at vi aldri har servelat i huset, den hadde ikkje tolt det. Men med ost som attpåtil ikkje er opna hadde eg ikkje skjenka det ein einaste bekymra tanke. Tror jeg hadde blitt litt irritert om det skjedde ofte.. Men nei Ts, jeg tror det går fint Smaker kanskje ikke like godt men det er en annen sak.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå