Gjest Carmen. Skrevet 23. mars 2012 #1 Skrevet 23. mars 2012 JAAAAAAAAAAAAAAAAAA, DET ER HELG! jeg elsker helga, bare tanken gjør meg glad. jeg skal spise taco, se på the voice og bare kose meg. og imorgen skal jeg gå på tur i den deilige naturen og bare nyte lørdagen... PS: jeg elsker deg helg! JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
KaDust Skrevet 23. mars 2012 #3 Skrevet 23. mars 2012 Idag skal jeg og typen se masse skrekkfilmer og kose oss med god mat, mens i morgen skal vi på Queen-greier i Oslo. Helga er bra!
Gjest Carmen. Skrevet 23. mars 2012 #4 Skrevet 23. mars 2012 Idag skal jeg og typen se masse skrekkfilmer og kose oss med god mat, mens i morgen skal vi på Queen-greier i Oslo. Helga er bra! Jeg har faktisk lastet ned en skrekkfilm som du tidligere i en tråd tipset om så jeg gleder meg!!
KaDust Skrevet 23. mars 2012 #6 Skrevet 23. mars 2012 Jeg har faktisk lastet ned en skrekkfilm som du tidligere i en tråd tipset om så jeg gleder meg!! Da blir det nok noe heftig moro på deg og.
Gjest Fiolett Skrevet 23. mars 2012 #7 Skrevet 23. mars 2012 Jeg skal til en god venninne på film-og-salat-kveld Og de der leksene jeg skulle gjøre i helga, da... Æsj, de kan vente til mandag!!
KaDust Skrevet 28. mars 2012 #9 Skrevet 28. mars 2012 3 dager er for mye, godt det er langhelg neste uke!
Strikkemamma Skrevet 28. mars 2012 #11 Skrevet 28. mars 2012 (endret) Er sååå klar for helga!!!! For ikke å snakke om påskeferie :danse: Endret 28. mars 2012 av Susih89 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå