Butterball Skrevet 22. mars 2012 #1 Skrevet 22. mars 2012 Hva bruker dere som farger håret hjemme etter at fargen er skyllt ut? Bruker dere den kremen som følger med i pakken, eller er det like greit/bedre å gå rett på en skikkelig hårkur?
Chocoholic Skrevet 22. mars 2012 #2 Skrevet 22. mars 2012 Jeg pleier å gå inn med en veldig pleiende en, og så avslutte med den som følger med i pakken. Den som følger med er oftest full av silikoner og vil ikke faktisk bedre håret, men lukke hårstrået, noe som er greit etter at håret har fått rikelig med pleie.
Gjest kittycat Skrevet 23. mars 2012 #3 Skrevet 23. mars 2012 full av silikoner? hjelp... bruker den kremen til den er brukt opp og ellers bruker eg fargebeskytte shampo, balsam og hårkur, men veksler litt mellom kurene og bruker blant a. fuktighetsgivende og blondfremhevende.
Minya Skrevet 24. mars 2012 #4 Skrevet 24. mars 2012 ..bruker den kremen til den er brukt opp.. oO Jeg bruker hele den tuben på en gang rett etter farginga jeg. Men så har jeg 80cm langt hår også da, og det føles mye bedre når jeg bruker hele greia på en gang. :gjeiper:
sebra Skrevet 24. mars 2012 #5 Skrevet 24. mars 2012 sist brukte jeg hårkur også den som følger med etterpå, det ble bra .
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå