Kråkesaks Skrevet 21. mars 2012 Forfatter #3 Skrevet 21. mars 2012 Kan man ikke bare la være å tegne hvis man ikke har tid/lyst?
Brunhilde Skrevet 21. mars 2012 #4 Skrevet 21. mars 2012 Kan man ikke bare la være å tegne hvis man ikke har tid/lyst? Jo. Men det er kanskje litt lurt å avklare på forhånd? Jeg bare sletter spillet hvis noen venter så lenge at de må "nudges", gidder ikke saktegående spill verken på DrawSomething eller Wordfeud.
Kråkesaks Skrevet 21. mars 2012 Forfatter #5 Skrevet 21. mars 2012 Jo. Men det er kanskje litt lurt å avklare på forhånd? Jeg bare sletter spillet hvis noen venter så lenge at de må "nudges", gidder ikke saktegående spill verken på DrawSomething eller Wordfeud. Jeg liker det heller ikke saktegående. Det er forferdelig irriterende å spille mot noen som skriver/tegner ett ord annenhver dag. Men jeg har opplevd to ganger å få nudge når det har vært motstanderens tur.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå