AnonymBruker Skrevet 21. mars 2012 #1 Skrevet 21. mars 2012 Var inne på helsesiden for å sjekke egenandelene mine. Der ser jeg at siste legetime ikke er oppført. Trodde det gikk automatisk når man betalte til legen? Det er 14 dager siden jeg var hos legen. Skulle hatt frikort den dagen,men nå må jeg vente. Irriterende at jeg må vente så lenge. De sier det tar 14 dager når kvoten er fylt opp, så jeg må forskuttere hele tiden. Noen med erfaring?
AnonymBruker Skrevet 21. mars 2012 #2 Skrevet 21. mars 2012 Det går automatisk, ja. Men det tar dessverre alt for lang tid i noen tilfeller..
AnonymBruker Skrevet 21. mars 2012 #3 Skrevet 21. mars 2012 Det går automatisk, ja. Men det tar dessverre alt for lang tid i noen tilfeller.. Nå har jeg fått svar. Trodde den trege saksgangen lå hos Helfo,men det er det ikke. Legene er pålagt å sende inn hver 14 dag,så der ligger tregheten i systemet
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå